2733
2734
عنوان

صبح کنکور قهوه بخوریم

| مشاهده متن کامل بحث + 336 بازدید | 44 پست
پس فردا ازمونه امشب دیر بخوابم بنظرت عیب ندارع؟ می‌خوام خسته باشم زود خوابم ببره فرداشب

عزیزم اصلا همچین کاری نکن. با نخوابیدن و دیر خوابیدن کلی به مغزت و بدنت آسیب می‌رسه و اصلا منطقی نیست پایین آوردن عملکرد ذهنت دقیقا دو روز قبل از کنکور.

بگیر بخواب و فردا یکم فعالیت بدنی انجام بده تا خسته بشی و کمکت کنه بخوابی.

اضطراب داری؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میدونین از چی نگرانم؟ من حدودا دو هفتس کاملا خوابم به هم خورده از این بابت میترسم نکنه خواب الود باش ...

دختر جانم، فدات بشم، از الان نگران خواب آلودگی سر جلسه هستی؟

می‌دونی که استرس می‌تونه آی‌کیوی آدم رو به یک سوم مقدارش کاهش بده؟ ترجیح می‌دی الان انقدر برای این موضوع بترسی و بعد همین باعث بشه کنکورت خراب بشه، یا این که یکم خودت رو آروم کنی و ریلکس بشی تا بتونی بهترین خودت رو بذاری؟

2738
الان نه ولی فردا شب دارم صددرصد

اگه نمی‌خوای تلاش هات الکی حروم بشن و واقعا به اندازه تواناییت تلاش کنی، باید استرست رو کم کنی. باید. نگو دست من نیست و کنکور مهمه و...

این قراره بیشتر از درس خوندن باعث بالا رفتن ترازت بشه. خودت رو آروم کن به هر روشی که می‌تونی و سعی کن تا جای ممکن بدون هیچ استرسی آزمون رو بدی. وگرنه می‌شی مثل تمااام این بچه های بیچاره که کلی تلاش می‌کنن و آخرش سر اضطرابشون همه چیز رو خراب می‌کنن

به نظرت گوشب و اینارو تحویل میگیرن؟؟؟ نمیدونم چیکار بکنم اخه

هرکی امضامو دید میشه یه صلوات مهمونم کنه؟💚ختم بهت میدم بر اساس مشکلت بهم بگو مشکلتو هرجا دیدی منو کمکت میکنم حاجت روا بشی💚راستی برام صلوات فرستادی بگو برات بفرستم منم دعام گیراعه💚🇦🇪🇮🇷القدس النا🇦🇪🇮🇷💚عشق یعنی رهبرم سید علی💚راستی حاج قاسم هنوزم زندست و ما ملت شهادتیم💚ما ملت امام حسینیم💚الهم عجل لولیک الفرج💚💚من ایرانمو تو عراقی؛چه فراقی💚بگیر از دلم یه سراغی؛چه فراقی💚دوری و دوستی سرم نمیشه و هیچ کجا واسم حرم نمیشه💚از تو دورم باورم نمیشه و دارم‌میمیرم💚کربلا واسم ضروریه حسین💚اربعین اوضا چجوریه حسین؟💚کار من امسال صبوریه حسین💚دارم میمیرم💚شوریده و شیدای تو ام💚شیرینی رویای منی💚تا ب قیامت پای تو ام💚دین منی💚دنیای منی💚آقای منی💚آه با شهیدان تو یا حسین💚آه بر سر خان تو حسین💚به دلم حسرت کربلا💚آه کربلا کربلا کربلا💚فانی در ذات احدی💚جان ابوفاضل مددی💚عاشق عشق ناب تو ام💚صاحب من ارباب منی💚آقای منی💚آه ساکن کربلا یا حسین💚آه خاک کویت شفا یا حسین💚در شب ظلمت ماه منی💚دلیل عشقی راه منی💚نماز روحم سوی تو💚قبله من محراب منی💚آقای منی💚آه آیینه خدا یا حسین💚آه شهید سر جدا یا حسین💚آه دلیل عزت کربلا💚

ببین اگه کنکور اولته باید بهت بگم حتی اگه کل شبو هم نخوابیده باشی سرجلسه کنکور خوابت نمیگیره یعنی اصلا جو یه جوریع که محاله خوابت بیاد البته اگر واقعا آدمی باشی که برات حساس باشه کنکورت و بیخیال نباشی در این صورت اصلا خوابت نمیاد 

و اینکههههه قهوه باعث میشه دستشوییت بگیره یا حالت تهوع بگیری یا معدت درد بیاد یا کلا از لحاظ گوارشی بهم بریزیم به هیچ عنوان نخور. 

در من یک تيمارستان وجود دارد، یک تيمارستان با هفتاد تخت خواب، هفتاد تخت خواب با هفتاد دیوانه و سخت‌ترین کار دنیا را من میکنم زمانی که از من می‌پرسند خوبی؟! و من باید یک تيمارستان هفتاد تخته خوابی را آرام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم..                                                            یک عدد کنکوری بدبخت💔 میشه برا قبولیم یدونه صلوات بفرستی؟! 💚❤️
بله عزیزدلم. گوشی رو بذارید کنار و بخوابید، فردا هم اصلا سراغ گوشی نیاید. درس ها رو مرور کنید و سعی ...

شما اطلاعات دارید؟ 

اونجا حایی هست امانات گوشی و وسایل رو تحویل بگیرن ؟ 

چون کسی نیست باهام گوشی و کیف و کارتم نیازم میشه 

باید با اسنپ برگردم 

میترسم راهم ندن کیف ببرم با خودم😔 

کسی نیست اصلا بگم بیاد منتظر باشه استرس گرفتم

هرکی امضامو دید میشه یه صلوات مهمونم کنه؟💚ختم بهت میدم بر اساس مشکلت بهم بگو مشکلتو هرجا دیدی منو کمکت میکنم حاجت روا بشی💚راستی برام صلوات فرستادی بگو برات بفرستم منم دعام گیراعه💚🇦🇪🇮🇷القدس النا🇦🇪🇮🇷💚عشق یعنی رهبرم سید علی💚راستی حاج قاسم هنوزم زندست و ما ملت شهادتیم💚ما ملت امام حسینیم💚الهم عجل لولیک الفرج💚💚من ایرانمو تو عراقی؛چه فراقی💚بگیر از دلم یه سراغی؛چه فراقی💚دوری و دوستی سرم نمیشه و هیچ کجا واسم حرم نمیشه💚از تو دورم باورم نمیشه و دارم‌میمیرم💚کربلا واسم ضروریه حسین💚اربعین اوضا چجوریه حسین؟💚کار من امسال صبوریه حسین💚دارم میمیرم💚شوریده و شیدای تو ام💚شیرینی رویای منی💚تا ب قیامت پای تو ام💚دین منی💚دنیای منی💚آقای منی💚آه با شهیدان تو یا حسین💚آه بر سر خان تو حسین💚به دلم حسرت کربلا💚آه کربلا کربلا کربلا💚فانی در ذات احدی💚جان ابوفاضل مددی💚عاشق عشق ناب تو ام💚صاحب من ارباب منی💚آقای منی💚آه ساکن کربلا یا حسین💚آه خاک کویت شفا یا حسین💚در شب ظلمت ماه منی💚دلیل عشقی راه منی💚نماز روحم سوی تو💚قبله من محراب منی💚آقای منی💚آه آیینه خدا یا حسین💚آه شهید سر جدا یا حسین💚آه دلیل عزت کربلا💚
بله عزیزدلم. گوشی رو بذارید کنار و بخوابید، فردا هم اصلا سراغ گوشی نیاید. درس ها رو مرور کنید و سعی ...

خیلی ممنون فردا می‌خوام یه کنکزپ بزنم ولی خب الان دو فصل زیستم مونده تا کتاب تموم شه فقط روخوانی کنم تا ۲ و‌نیم؟؟ 

و اینکه اصلا آماده نیستم مرور نکردم همین جورفقط خوندم اینا 

2706