2733
2734
عنوان

صبح کنکور قهوه بخوریم

336 بازدید | 44 پست

من میترسم خوابم بیاد به نظرتون یه شات قهوه بخورم چیزی نشه؟ 

یکیم بهترین صبحانه ای که میشه صبح کنکور خورد چیه؟ 

و اینکه میزارن خودمون شکلاتی بادومی چیزی ببریم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درمورد قهوه نظری ندارم 

صبونه نون پنیر گردو عالیه 

خوراکی هم میتونی همچی ببری 

آجیل میوه ابمیوه کیک آب 

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 
2728
درمورد قهوه نظری ندارم  صبونه نون پنیر گردو عالیه  خوراکی هم میتونی همچی ببری  آجی ...

نه بابا همینجوریشم نگرانم دستشوییم اومد چیکار کنم😬

اب و ابمیوه رو کلا باید بیخیال بشم

سلام عزیزم. نه نخور. کنکور خیلی طولانیه و اثر قهوه‌ای بعد از مدتی می‌ره، این می‌تونه عملکرد مغزت رو وسط کنکور بیاره پایین. در ضمن بی خوابی هم خیلی خیلی آی کیو رو کاهش می‌ده، پس خواهش می‌کنم شب قبلش زود بخواب و خواب کافی داشته باش تا بتونی بهترین خودت رو بذاری.

بازدهت در خواب‌آلودگی صد ها برابر بهتر از بازدهت با بی‌خوابی هست

2740
سلام عزیزم. نه نخور. کنکور خیلی طولانیه و اثر قهوه‌ای بعد از مدتی می‌ره، این می‌تونه عملکرد مغزت رو ...

پس فردا ازمونه امشب دیر بخوابم بنظرت عیب ندارع؟

می‌خوام خسته باشم زود خوابم ببره فرداشب 

سلام عزیزم. نه نخور. کنکور خیلی طولانیه و اثر قهوه‌ای بعد از مدتی می‌ره، این می‌تونه عملکرد مغزت رو ...

میدونین از چی نگرانم؟ من حدودا دو هفتس کاملا خوابم به هم خورده از این بابت میترسم نکنه خواب الود باشم

ببین اصلاااا نخور کافیئن داره باعث افزایش استرس میشه هرکی گفت بخوری غلط کرده فقط ضربانتو می‌بری بال ...

درسته تپش قلب میاره نباید بخورم 

بعد به نظرتون ادم چیکار کنه دستشوییش نیاد😬

حتما حتما بطری آب شفاف و چندتا آبنبات مکیدنی و مغزیجات با خودت ببر.

صبحش هم یه صبحانه کامل بخور که سیر بشی اما چیزای سرخ شده، سنگین، پر آب و ترش نخور.

می‌تونی تخم مرغ آبپز با نون و خیارشور بخوری.

و مغزیجات و موز و آب میوه طبیعی یا شیر

چن روز قبل بخور صبح زود ببین معده درد نگیری یا فشارت نیوفته ولی کلا خوبه منم قبل آزمون میخورم تمرکزم و بالا تر میبره و مغزم و هوشیار تر میکنه ، با معده خالی نخور قبلش یه لقمه نون بخور بعد یه شات قهوه و معادلش یه شات آب بخور 

2706