2737
2739

خدا خیرتون بده امشب رو یادم نبود

پرده رو زدم کنار 

دلم باز شد🌱✨

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا خیرتون بده امشب رو یادم نبود پرده رو زدم کنار  دلم باز شد🌱✨

خدارو شکر. دیدین چه زیبا بود، اصلا ماه یه چیز دیگر است.

البته که ماه من زیبا تر است....🌾🙏🌱

زحمت شد. موفق باشید.

https://harfeto.timefriend.net/17148307357471

جسارتا بی ربط

شما وکیل کانون هستین یا مرکز؟

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹
2731
خدارو شکر. دیدین چه زیبا بود، اصلا ماه یه چیز دیگر است. البته که ماه من زیبا تر است....🌾🙏🌱 زحمت ...

بله

من همیشه ۱۴ ام ها میبینم

این ماه دغدغه هام بیشتر بود

برام نشونه بود اتفاقا☺️ باعث  خیر شدید

برای من یه نماد دیگه داره✨🌱

انرژی خوبتون امیدوارم به خودتون برگرده

بله من همیشه ۱۴ ام ها میبینم این ماه دغدغه هام بیشتر بود برام نشونه بود اتفاقا☺️ باعث  خیر ش ...

خب الحمدلله.

ان شا الله همیشه خیر خوبی باشه براتون.🙏🌾

https://harfeto.timefriend.net/17148307357471
2738
شب چهاردهم دیشب بود میگن همیشه چهاردهم قرص ماه که کامله به نیت قمر بنی عباسه🥺🥰♥️ چه قشنگه

چ ربطی ب قمر بنی عباس دار ماه باید چهاردم ماه کامل باش مثل اینک بگی بعد زمستون ب نیت حضرت علی بهاره😐😐

سلام. بله، هر شب میشه نگاه کرد، ولی دیگه شب چهاردهم ماهِ قمری، ماه جذابیت خاصی داره. امشب هم نورانی ...

سلام🥲

همینطوره🌿

🌱سر عاشق شدنم لطف طبیبانه توست؛                       🌱ورنه عشق تو کجا این دل بیمار کجا....                     (حسین ع ❤)             
2706