2737
2739
عنوان

من خیلی برونگرام بده یا خوبه

104 بازدید | 21 پست

تا با کسی هم صحبت میشم همه ی پته ی زندگیم رو میریزم رو آب اصلا هم دروغ نمیتونم بگم سوال بپرسن

بده یا خوبه؟؟؟

شما درونگرایین یا برون گرا

خدایا امیدم فقط به تویه♥️🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوبه به هرحال ویژگی شخصیتیته

من درونگرام و راضیم

یه دختر ترک❤ توی تاپیکم پست میزارین میخونم اگه نتونستم ریپلای کنم لایک میکنم.عاشق گردوام برای همین اسم کاربریمو گذاشتم girdakan که همون گردو توی زبان خودمه:)))...ISTP ..‌. این کاربری دست یه نفره ولی بعضی وقتا جای دوستش هم تاپیک میزنه

هم بده 

هم خوب 

از این لحاظ که همه جزییات زندگیتو میگی بده 

از لحاظ اینکه غمی رو تو دلت نمیزاری و تو خودت نمی ریزی خوبه

🦋در سکوتی که دلت دست دعا باز نمود🤲🏻، یاد ما باش که محتاج دعائیم هنوز🌱💙
2740
این ربطی به برون گرایی درون گرایی نداره .شما بی سیاستی

قبلا خیلی سعی میکردم سیاست یاد بگیرم و به کار ببرم ولی دیدم همه منو یه آدم مکار و آب زیر کار فرض میکنن خودم شدم میدونم اینم بده چون مورد قضاوت قرار میگیرم ولی از سیاست بدم میاد و آدم های خاکی و بی ریا رو بیشتر دوست دارم

اینو یادت باشه: آدما همیشه از حرف زدن ضرر کردن  اما از حرف نزدن هیچ ضرری نزدن... به این فک ک ...

به خودی ها زیاد نمی‌گم به غریبه ها

مثلا الان تو بیمارستان برای کورتاژ بستری ام کل خاطرات بارداری قبلیمو گفتم براشون

قبلا خیلی سعی میکردم سیاست یاد بگیرم و به کار ببرم ولی دیدم همه منو یه آدم مکار و آب زیر کار فرض میک ...

منم مامانم همینحوریه اصلا نمیتونه چیزی از کسی پنهون کنه .

نمیگم بدجنس باشه ولی زندگیه شخصیه شما به کسی ربطی نداره گاهی اوقات از حرفایی ک خودتون به بقیه میزنن همونارو بر علیه خودتون استفاده میکنن

2706