2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیدونم تعجب داره من جونمو میدم واسه داداشم اونم همع جوره هوامو داره بگم از شوهر بیشتر دوسش دارم طبیعیه🥺؟؟؟

دوست عزیزی ک داری امضام رو میخونی لطفا واسه مامان شدنم یه صلوات میفرستی😍

نمیدونم، من ی خواهر داشتم ک جونمون واسه هم در میرفت و از دست دادمش و تعجب مبکنم ک خواهرها با هم بد باشن

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم
2738
چون یکی مثل من ، انقدر برادرم اذیتم کرد و کتکم زد که برای فرار از دست اون ازدواج کردم . الانم تقریبا ...

تقصیر مامان و بابات بوده که بهش رو دادن

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
بیشترین دلیلش فرقی که والدین بین بچه ها میزارن یا گذاشتن قبلاً

دقیقا همینه ...خونه ای که بزرگ داره البته بزرگ عاقل نمیزاره بین بچه هایش فاصله بیفته بینشون فرق نمیزاره و بچه ها رو جوری تربیت می‌کنه که بهم احترام بزارم و همو دوست داشته باشن

تقصیر مامان و بابات بوده که بهش رو دادن

آره دقیقا تقصیر مامان و بابام علی الخصوص مامانم بوده . یک روز انقدر برادرم کتکم زد که واقعا جون نداشتم بلند شم از جام . بعدش که به مامانم گفتم ، گفت برادرته ، اختیارتو  داره ، خیلی روزای بدی بود . واقعا بهش فکر میکنم میگم چقدر مادرم نامادری کرد

من بیچاره چی بگم؟ خونه ی خواهرم دزد اومد . شوهرخواهرم میگه خواب دیدم دزد خونه ی ماتو هستی . بعد خو ...

😂😂😂😂 بهش می‌گفتی نظر کرده کیه اون وقت؟  این مدل نظر کرده ها بیشتر شبیه جوکن 😂

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
2706