2737
2739

سدر به پوست من نساخت حتما تست کن

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چی شد پوستت؟ 

جوش زد

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
هر چی فک میکنی زدم نتیجه نگرفتم مطمینی؟؟ جوشای من دمل چرکی بزرگ و زیر پوستیه

من چاله چوله زیاد داشت پوستم و ۹۰ درصد صورتم جوشای چرکی وبزرگ بود

التماس دعا برای برای یه جوون😭 خدا روقسم به آبروی پاک حضرت زهرا قسم هر کس دعا کرد خودش حاجت روا بشه❤️🙏
من چاله چوله زیاد داشت پوستم و ۹۰ درصد صورتم جوشای چرکی وبزرگ بود

تو رو جون من میدونی چ قدر درگیر جوشامم من تلگرام داری عکس جوشامو بفرستم ببینی تا جون دارم دعا گوت میشم 

2740

اگه جوش فعال داری یاپوستت چربه وجوش میزنی احتمالا مناسبت نباشه من استفاده کردم وصورتم پرجوش شد.برای کسایی ک حساس نیستن خیلی خوبه روشن میکنه پوستو 

زمان زیادی گذشت....فهمیدم همیشه اونیکه میخوای نمیشه....!فهمیدم هرکسی که باهاته الزاما"دوستت"نیست....!فهمیدم کسیکه تونگاه اول ازش بدت میادیه روزی میشه صمیمی ترین دوستت وبالعکس.....!فهمیدم که بی تفاوتی بزرگترین انتقامه....!تنفریه نوع عشقه....!دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیته....!غروربزرگترین دشمنه....!و"خدا"بهترین دوسته 🌷🌹🌸
تو رو جون من میدونی چ قدر درگیر جوشامم من تلگرام داری عکس جوشامو بفرستم ببینی تا جون دارم دعا گوت می ...

تلگراند ندارم 

عزیزم سیب‌ هیچ مشکلی نداره برای پوست 

هیچ کس تاحالا با سیب حساسیت نکرده 

۴۰ شب بمال صبح بشور 

صورتت کامل خوب نشه هم نصف بیشتر جوشا میرن کلا

التماس دعا برای برای یه جوون😭 خدا روقسم به آبروی پاک حضرت زهرا قسم هر کس دعا کرد خودش حاجت روا بشه❤️🙏
شما جوش داشتین که درمان شده باشه؟ 

عزیزم من ازماسک ضدجوش لافارر استفاده کردم وهمچنین شوینده مارگریت براپوست چرب خیلی بهترشدم 

زمان زیادی گذشت....فهمیدم همیشه اونیکه میخوای نمیشه....!فهمیدم هرکسی که باهاته الزاما"دوستت"نیست....!فهمیدم کسیکه تونگاه اول ازش بدت میادیه روزی میشه صمیمی ترین دوستت وبالعکس.....!فهمیدم که بی تفاوتی بزرگترین انتقامه....!تنفریه نوع عشقه....!دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیته....!غروربزرگترین دشمنه....!و"خدا"بهترین دوسته 🌷🌹🌸
2706