2752
2734

با سرعت زیاااااااااد فراز میکردم فقط 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

با حافظه الانم اگه برگردم به گذشته🧐.

معلومه نه 😌

صبر انتخاب نیست                                                                اجبار است🙂                                                                                                                           کاربری دست دو نفره با تچکر😄

معلومه ک نه روزی صدبار خودمو بخاطر این بله خانمان سوز سرزنش میکنم ...کاش خدا حداقل یکبار بهمون فرصت جبران اشتباه میداد و زمان ب عقب برمیگشت 

گویند که هر تیره شبی را سحری هست    ..من مامان دو تا کوچولوی مهربون و قشنگم ک تنها دلخوشی زندگیمن 🥰                                     ب شدت اعتقاد دارم ب این جمله ک تا با کفشای کسی راه نرفتی راه رفتنش رو قضاوت نکن و اصلا نمیپسندم رفتار آدمهایی رو ک مدام در حال قضاوت دیگرانن و خودشون رو علامه دهر میدونن😡😡                                          لطفا اگه ب اینجای امضام رسیدی برام یه انرژی مثبت بفرست برام دعا کن ک روزهای سختم تموم شه ممنونم از نگاه مهربونت 

منم مث تو با اینکه همه میگن بهتر از اینا گیرت میومدو خوشبخت تر میشدی با وجود کلی مشکلی که داریم  اما ته دلم دوسش دارم

مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
منم مث تو با اینکه همه میگن بهتر از اینا گیرت میومدو خوشبخت تر میشدی با وجود کلی مشکلی که داریم  ...

الهی 

حالا به نظرت این سوال از همسرت بپرسن برگردی عقب میری خواستگاری همسرت چیه میگه

همسر من میگه ن

2706