2733
2734

من تا ۱۵ سالگیم مشکل پولی نداشتم ولی از ی سنی ب بعد احساس کردم ب پول نیاز دارم احساس بی پولی میکنم درسته توخونواده ای زندگی میکنم ک از نظر مالی ساپورتم میکنن ولی انگاری چون از خودم هیچی ندارم خودمو فقیر میدونم پولام دیگه مث قبلا برام کافی نیست من تا ۱۵ سالگیم پولدارترین بودم حتی ب پول احتیاجی نداشتم اما الان فقیر ترینم،درصورتی ک اونموقع حتی کارت شخصی نداشتم چ برسه ب پول خلاصه ک همیشه در تلاشم و دنبال درامدم قرآن هم میخونم واس افزایش رزق و روزی گاهی ی مقداری پول دستم میاد و گاهی هم نه‌ . تو خونواده فقیری نیستم ولی چون خودم هیچی ندارم احساس فقیری میکنم چون الان اگه یه چیزیو بخوام باید خودم از پولام تهیه کنم وگرنه کسی بم نمیده احساس فقیری میکنم اصلا هم از اوضاعم راضی نیستم پیشنهادتون ب من چیه ؟من هم درس میخونم هم کار میکنم،پولامو خرج وسایل خونه میکنم چون میخوام وسایل خونمون لاکچری باشن ولی پدر مادرم اعتقاد دارن نه نیازی ب خریدن مثلا فلان وسیله نیست وقتی اونا نمیخرن و من دوس دارم داشته باشیم مجبورم خودم بخرمش!!!حالا اگ خریدنش با من باشه میان پیشنهاد میدن بهترینشو بگیرم😒لطفا شغلای پاره وقت بم معرفی کنید،راهایی هست ک بتونم درامدمو افزایش بدم؟خیلی دارم تلاش میکنم 

اگه چله ای سوره ای تجربه داشتین برا افزایش رزق هم بم بگین مرسی

خب الان چیکار میکنی که پول در میاری؟؟ 

عزیزم با دعا و ذکر پولدار نمیشی، همش چرت و پرته

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.