2733
2734
عنوان

سوختگی با زودپز😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2011 بازدید | 124 پست

عزیز دل اگر میتونی همین امشب این پماد و تهیه کن بزن من دفعه اول مثل شما تاصبح بال بال زدم از شدت سوزشش خیلی غیر قابل تحمله ولی این دو دفعه آخر چون این پماد و تاثیرش رو اگزما دیده بودم امتحان کردم عالی جواب داد اگر بتونی تهیه کنی امشب بزنی به یک ساعت نمیکشه سوزشتو خیلی خیلی کم میکنه 

عزیز دل اگر میتونی همین امشب این پماد و تهیه کن بزن من دفعه اول مثل شما تاصبح بال بال زدم از شدت سوز ...

امشب نمیتونم واقعا همسرم ۴ صبح باید بره سرکار دلم نمیاد بیدارش کنم الان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزم بهتری؟

سلام عزیزم اره خدارو شکر امروز رفتم سرم و امپولمو زدم پانسمان یه پام باز شده بود فقط قرمز شده بود خدارو شکر تاول نزده بود دوباره بستش فقط دستم امونمو بریده ازش اب زر میاد کل پانسمانش زرد شده🥲

2738
سلام عزیزم خوبی  در چه حالی؟

سلام عزیزم اره خدارو شکر امروز رفتم سرم و امپولمو زدم پانسمان یه پام باز شده بود فقط قرمز شده بود خدارو شکر تاول نزده بود دوباره بستش فقط دستم امونمو بریده ازش اب زرد میاد کل پانسمانش زرد شده🥲

سلام عزیزم اره خدارو شکر امروز رفتم سرم و امپولمو زدم پانسمان یه پام باز شده بود فقط قرمز شده بود خد ...

خب شکر خدا 

انشالله بهترم میشی

خب میگفتی به دکتر اینجوره

خدایا! شاکرم که منو لایق مادر شدن دونستی🌸🤲🤰
2706