2737
2734
عنوان

سوختگی با زودپز😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2011 بازدید | 124 پست
حتما برو پیش دکترتا سوختگیت رو ببینه و متناسب با عمق سوختگیت بهت دارو وپماد بده  احتمالأ آنتی ب ...

ببینم فردا چجوریم اگه بد بودم میرم الان شکمم خوبه تقریبا احساس سوزش ندارم فقط دست و پام امونمو بریده.ممنون ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصن نمیدونستم باید چیکار کنم ترسیده بودم فقط جیغ میزدم

عزمزمه خدا کمکت کنه ....منم مدام جیغ میزدم پسرم حسابی ترسیده بود رفت به همسایه ها گفت اومدن به من گفتن زودی یخ بزار ماست بریز منم این کارو کردم خوب شدم .....اما مال شما سطحی نیست عزیزم این کارو نکن.......خدا بهت کمک کنه گلم  

2731
خوب ببین اینا واس سوختگی کوچیک خوبه در حد انگشت و روی دست . این بنده خدا کل بدنشه .مایع ک مواد شیمیا ...

جلوی چشمم یه کتری آب داغ از روی اجاق گاز ریخت رو جاریم همسایشونم اونجا بود در جا آورد مایع ظرفشویی ریخت رو دوتا پاهاش که سوخته بودن بخدا ده دقیقه بعد میگفت میخندید جاریم فرداش زنگ زدم گفت اصلا تاول هم نزده

2740

به شکمت ارد سرد بزن

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.
ببینم فردا چجوریم اگه بد بودم میرم الان شکمم خوبه تقریبا احساس سوزش ندارم فقط دست و پام امونمو بریده ...

اگه سوختگی خیلی عمیق باشی عصب رو از بین می‌برد ودرد نداره،حالا من نمی‌دونم سوختگی شما چطور بوده ،اما به نظر من حتماسوختگیتو به یه دکتر خوب نشون بده

اگه کرج هستید آدرس یه خانم رو بدم یکی از اقوام صورت و دستاش شدیدا سوخته بود با دارو گیاهی هاش خوب شد

یه پیام دیدم مایع ظرفشویی بریزید رو سوختگی بلافاصله این خانمه هم همینو میگفت 

به زمانبدی خدا اعتماد کن٬ اون هر چیزی رو به قشنگ ترین حالت ممکن بهت میده.                ولی در زمان خودش...

واای امردز زودپزماهم اگه به دادش نرسیده بودم داشت میترکید.سوختگی متاسفانه طول میکشه خوب بشه.بایدخیلی مراقبت کنی هرروز پانسمانتوبرو تعویض کن رو تختی ولباسهاتو مدام عوض کن چون بدن مستعدعفونت میشه عسل واناناس زیادبخور

عزیز دل همین الان برو تاپیک‌منو بخون امشب عجب شبی،شده منم جفت دستام امشب با شیر جوش سوخت الان خیلی بهتره اگر میتونی از داروخانه شبانه روزی سریع بفرست کرم یا پماد فلوئوسینولونو برات بگیرن دو تا حداقل بخر خیلی سریع اثر میکنه هم قرمزی و هم سوزشو ازبین  میبره من نیم ساعت پیش سوختم الان بهترم قرمزی دستام تقریبا دیگه محو شده سوزشم خیلی دیگه الان کمه

2706