2733
2739
عنوان

سوختگی با زودپز😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2024 بازدید | 124 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الان پانسمانه عیب نداره باز کنم

دستکاری نکن .بذار بمونه دکترتم مرتب برو هر وقت خوب شد واس اینگه جاش نمونع پماد بزن .الان تو هر کاری کنی تاولو میزنه . کاری هم از دستت بر نمیاد 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
2738
من برا دخترم زدم زود خوب شد بیمارستان که مثل حیوون رفتار میکنن

واس من صورتم و گردنم و دستم روی شونه م زیر گردنم کلا سوخته بود الان فقط ی ذره پوست گردنم و روی شونه م چروکه پوستش . هم لیف محکم کشیدن هم روغن زرده  تخم مرغ . الان  زیاد مشخص نیست

تجویزای که داخل تاپیک بهت میدم سر خود انجام نده برو درمانگاه یا بیمارستان مخصوص سوانح سوختگی

دور از جون شما من خالم همین دو هفته پیش در اثر سوختگی با آب برنج با ۲۰درصد سوختگی از دنیا رفت

مگه کجا مراجعه کردی برای سوختگیت؟

رفتم درمانگاه گفت باید بری بخش سوختگی بیمارستان انقد سوزش داشتم که گفتم خودت هرکاری میتونی بکن من تا بیمارستان نمیرسم دیگه خودش با سرم شست پوستای اضافیشو کند دوتا کرمم زد پانسمان کرد با یه عالمه سرم و امپول که نمیتونستم بمونم بزنم اومدم خونه گفتم فردا میام

تجویزای که داخل تاپیک بهت میدم سر خود انجام نده برو درمانگاه یا بیمارستان مخصوص سوانح سوختگی دور از ...

چون مراقبت از سوختگیش خوب نبود سطح سوختگیش عفونت کرده بود، سر خود هرچی بهت تجویز میکنن اینجا انجام نده

فقط پماد الفا بزن معجزه میکنه شوهر من پاش بااسید رقیق سوخته بود با آلفا خوب شد 

اسید رقیق میسوزونه؟ موقع رقیق کردنش وحشتناک داغ میشه اگه با اب رقیق بشه . من سالها با اسید کار کردم خیلی خطرناکه

2706