2733
2734

سلام شب همگی بخیر

میخوام نظر خانما و دخترا رو بدونم چون واقعا نیاز دارم به کمک شما عزیزان

نظرتون راجع به پسری که  ۱۹ سالشه ،آرومه، سر به زیره، تا حالا لب به دود و مشروب نزده، تا حالا با دختری دوست نبوده، چشم چرون و هیز و هول نیست و قیافه معمولی داره با قد ۱۷۴

دستش تو جیب خودشه، شاید اولش زیاد پول نداشته باشه ولی واسه آینده اش برنامه داره و تلاش میکنه که پولدار بشه کل دغدغه اش همینه که از راه درست خودشو بکشه بالا و فعلا هم ماشین نداره ولی یه کارگاه کوچیک داره که واسه خودشه (اجاره کرده)

نظرتون راجع به این پسر چیه؟

تموم اینایی که گفتم در مورد خودم بود، میدونم شاید فکر کنید دارم دروغ میگم ولی واقعا گفتم تعریف بیخود نمیکنم

از یکی تو فامیل نه چندان دور، خوشم اومده طرف هم آدم سالمیه میخوام بهش حسمو بگم فقط همین، پیشنهاد آشنایی بدم، منظورم دوستی عاشقانه نیست، فقط حسمو بگم بهش و پیشنهاد آشنایی بدم بهش یکم صحبت کنیم با هم به طور رسمی و با رعایت حد و حدود ببینیم اصلا به درد هم میخوریم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی خوبه..

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2728

خیلی خوبه

خوشم اومد گفتی کارگاه داری و معلومه با عرضه ای و هدفمند و جسور که تو این سن قدم به این بزرگی بردلشتی

انشالله همیشه تو مسیر درست بمونی و روز به روز موفق تر باشی

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
2740

همچین گفتی تاحالا فلان نکرده انگار ۳۹ سالته! تو اول راهی! به نظر من زیر ۲۵ وارد رابطه نشو زندگیتو بساز جوری که تو ۲۵ سالگی دست رو هر دختری بذاری بهت نه نگه

هرکسی بوسه ستاند ز لب یار کسی...بی گمان دست در آغوش نگارش ببرند
همچین گفتی تاحالا فلان نکرده انگار ۳۹ سالته! تو اول راهی! به نظر من زیر ۲۵ وارد رابطه نشو زندگیتو بس ...

من نهایت تا سه سال دیگه خودمو جمع و جور میکنم اینو مطمئن هستم، الانم میگم چیزی ندارم چون قسط و قرض زیاد دارم، ماهیی ۶۰ الی ۸۰ تومن واسم میمونه ولی بیشترش میره واسه بدهیی هایی که واسه راه انداختن کارگاه انجام دادم،

ماهی حدود ۲۰ واسه خودم میمونه خالص

ولی همیشه قرار نیست اینجور بمونه

همه چیزش خیلی خوبه ها 

ولی برای ازدواج و یا دوستی و... نه.

چون فقط 19سالشه 

و خیلی سنش کمه 

از همه اینا مهم تر یه پسر با همچین سن و شرایطی چرا باید وارد رابطه باشه؟باید تمام تمرکزش روی پیشترفت شخصیش باشه.

مشخصه تلاشگره و از اکثر همسن و سالاش جلوتره 

افرین بهش 

امیدوارم بهترینا براش پیش بیاد

2706