2737
2734
عنوان

کلیپس مو

87 بازدید | 14 پست

بچه ها کلیپس مو رو یادتونه الان فیلم عروسی نگا میکردم قدیمی بود نصفشون کلیپس زدن حالا اون موقع خودمم میزدماا هر چقدر ارتفاع بیشتر باکلاس تر 😂😂😂😂

دختر که داشته باشی خیال می کشاندت به بعد از ظهر گرم روز تابستانی که گوشواره های میوه ای از گیلاس های به هم چسبیده به گوش انداخته اید همان هایی که هر که بیاویزدشان از شادی لبریز می شودو خنده از ته دل امانش را میبرد.
وای اواخر دیگه یه کلیپسایی اومده بوداندازه تانک 😂😂😂

😂😂😂😂😂

دختر که داشته باشی خیال می کشاندت به بعد از ظهر گرم روز تابستانی که گوشواره های میوه ای از گیلاس های به هم چسبیده به گوش انداخته اید همان هایی که هر که بیاویزدشان از شادی لبریز می شودو خنده از ته دل امانش را میبرد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من اصلا نزدم

من تا دلت بخواد داشتم از اون کلیپسا

مد بوده دیگه.چند سال دیگه عکسای الان و نگاه کنیم ژل لب و کاشت مژه و ناخن برامون خنده دار میشه

اره واقعا 

وایی من همش میزدم یکبار پسرعموم مسخرم کرد دیگه نزدم 

فکر کنید شلوار آبی فیروزه ای میپوشیدم با مانتو کالباسی با شال فیروزه ای با کلیپس سه متری حالا پوستمم سبزه بود اصلا رنگ شال بهم نمیومد😂😂😂

عمم یکبار کلیپس زده بود یه خانم ذتو خیابون گفت وایی قُپُلیشو نگاه😂😂

دخترخالمم باز خودکلیپس یک طرف جایی که کلیپس میزد یه طرف دیگه همیشه کلیپس میزد فاصله کلیپس تا پیشونیش در حد چند سانت بود میدیدیش قشنگ فکر میکردی قابلمه ذو سرشه😂

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»
2738
وای اواخر دیگه یه کلیپسایی اومده بوداندازه تانک 😂😂😂

هرچی بزرگتر با کلتس تر😂

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»
مد بوده دیگه.چند سال دیگه عکسای الان و نگاه کنیم ژل لب و کاشت مژه و ناخن برامون خنده دار میشه

به نظرم کاشت ناخن از مد نمیفته چون از قدیم بلند کردن ناخن و لاک زدن یا ناخن مصنوعی رایج بوده 

ولی اینایی که لباشون رو انقدر ژل میزنن که اندازه گوجه فرنگی میشه یا مژه انقدر بلند میذارن که پرواز میکنن یه روز تا مرحله خودکشی میرن😂

به نظرم کاشت ناخن از مد نمیفته چون از قدیم بلند کردن ناخن و لاک زدن یا ناخن مصنوعی رایج بوده  ...

دقیقا 

والا یه عده همین الانشم ضایع تشریف دارن 

بعضیا لباشون دیگه خ بادکردن و گونه هاروهم همینطور 

نگاه می کنی انگار ۴تابادکنک توصورتشونه دوتالب دوتاگونه

وایی من همش میزدم یکبار پسرعموم مسخرم کرد دیگه نزدم  فکر کنید شلوار آبی فیروزه ای میپوشیدم با ...

😂😂😂 خدااااا

وایی من همش میزدم یکبار پسرعموم مسخرم کرد دیگه نزدم  فکر کنید شلوار آبی فیروزه ای میپوشیدم با ...

حالا من وقتی از من افتاد نزدیک بود افسردگی بگیرم میگفتم  چجوری برم بیرون با این سر کوچولو سرم کوچیک‌میشه کلیپس دوس دارم فک کنم اخرین بشر من کلیپسو ترک کردم😂😂😂

دقیقا  والا یه عده همین الانشم ضایع تشریف دارن  بعضیا لباشون دیگه خ بادکردن و گونه هاروه ...

ما دو سه تا اشنا داریم قیافشونو ببینی کرک و پرهات میریزه صورتشون سه برابر انسان های عادیه انقدر ژل و چربی زدن 

حالا من وقتی از من افتاد نزدیک بود افسردگی بگیرم میگفتم  چجوری برم بیرون با این سر کوچولو سرم ک ...

😂😂😂

2706