2733
2739

واقعا بی عقلم عقدم قبلا خیلی خوب بودیم الان یه کم بحث داریم شوهرم خوبه من اشتباه میکنم به خاطر رفتار بد خواهر شوهرام با شوهرم در میوفتم اونم وقتی که شوهرم بنده خدا طرف منو میگیره زورش نمیرسه، کارم اشتباه نه؟

،حالا خواهرشوهرام رفتارای خوبی هم دارن وهوامم دارن برا یه سری چیزا تاحدودی خوبن خواهرشوهره دیگه...نباید زیاد انتظار داشت چون حرف همونمیفهمیم ناراحت میشیم از هم.

راستش من خییییلی بد بینم خوبی کسی نمیبینم بدیاشو تو ذهنم گلچین دارم روحیم بشدت حساسه از بدیا میگم از خوبیا نه !!

همیشه گلایه .حرف زدن در مورد نکات منفی دیگه نمیخام اینجور باشم ومیخام آزاد باشم وفکرم رها باشه اینجوری افسردگی میگیرم وحرس میخورمو خودمو اذیت میکنم. دیگه مثبت بین میشم وحرف ههمممه رو درلحظه جواب میدم اینجور خوبخ نه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باورت میشه من یکساله که عقد کردم ولی  هنوزبا خواهر شوهرم صحبت نکردیم؟ تنها صحبتمون در حد احوال پرسی و تشکر بوده و یا موقع شستن ظرف و کمک کردن مثلا گفته فلان چیزو بیار یا من گفتم . وگرنهاینکه بشینیم پیش هم و صحبت کنیم و سوال جوابی در کار نبوده 🫤 البته من راضیم از این موضوع 

خستم از زندگی, از بی پولی, از غصه خوردن, از دلشوره, از بیماری .دلم یه تن سالم میخواد یه لب خندون میخواد یه خونه ی خوشگل و یه زندگی  پر از ارامش میخواد طوریکه از خوشحالی زیاد گریم بگیره و بگم همه مشکلات بلخره تموم شد بلخره سختی ها تموم شدن بلخره منم حق زندگی و خوشحال بودن و ارامش و سلامتی رو درکنار خانوادم دارم.🤸 چیمیشد الان کنار شوهرم تو ماشین نشسته بودم و باهم میگفتیم و میخندیدیم و تو  راه مسافرت میبودیم .🚶🏼‍♀️ خدایا هر وقت تلاش کردم هر وقت ذوق کردم هر وقت خوشحال شدم تهش زد حال زدی بهم حواست باشه ها.
2728

عزیزم همین که اشکال خودت رو میدونی و صادقانه اعتراف می کنی یعنی قدم اصلی به سمت تغییر رو برداشتی.  فقط چون تو دوره حساس عقد هستی و هر رفتارت پایه و اساس روابط زندگیت رو میسازه کاش برای بهبود روحیاتت از یه مشاور کاربلد کمک بگیری

چرا رفتارای بدشون روبا خودم میکنن نگم؟

بخاطر اینکه ربطی به همسرت نداره،اون این رفتارها رو کرده مگه ؟

اگه مطلب خیلی مهمی اتفاق افتاد بگو اما چیزای خیلی کوچیک مثل کنایه و ....اینارو نگو ،راستش همسر من که یه روز بلاخره واکنش نشون داد بهم و الآنم خیلی پنهونکار شده قبلا اینو یه خانومی بهم گفت اما من ب حرفش اهمیت ندادم و الان نتیجشو دیدم دیگه خوددانی