2733
2734
عنوان

پوشک گرفتتن

303 بازدید | 25 پست

دوستان بچم چندماه دگ ۳سالش تموم میشه

میخوام انشاءالله ی کم دگ از پوشک بگیرمش

ولی همش‌استرس دارم

میترسم ب بدنش دست بزنن چون انگار پوشک ی مانعیه ولی بدون پوشک ی کم کلافه ام

مادرشوهرم همش میخواد دستشو بکنه داخل لباس بچه شکمشو لمس کنه منم ازاین کارا خوشم نمیاد

چطوری بهش بگم ک ناراحتی پیش نیاد؟چ درمورد دست زدن ب شکم بچه و چ دست زدن ب ناحیه خصوصیش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میدونم دلیلشو غیرمستقیم گفتم ترس از چی دارم شما میتونی راهنماییم کنی؟

والا تجربه خاصی ندارم 

ولی میدونم از هرچی بترسی سرت میاد

سیع کن خیلی بهش فکر نکنی 

به خودش توضیح بده که خصوصی کسی حق نداره ببینه دست بزند 

از این رکابی هایه زیر دکمه دار بپوشون. از روشم شور ت ..

این چه کاراحمقانیه میکنن😕😕😕

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
2740
از این رکابی هایه زیر دکمه دار بپوشون. از روشم شور ت .. این چه کاراحمقانیه میکنن😕😕😕

دقیقا الان همینکارو میکنم ک دست نزنه ب شکم بچه ولی بعداز پوشک گرفتن چی؟یا تابستون؟

بچه هیچی نمیگه ...اگه بهش یاد بدی نراره دست بزنه متوجه میشه بعضی بچه ها خیلی زرنگ ....پسر خواهر شوهرم اینقدر. زرنگه اینقدر که منو شمارو می‌بره دم چشمه و تشنه برمیگردونه 

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
والا تجربه خاصی ندارم  ولی میدونم از هرچی بترسی سرت میاد سیع کن خیلی بهش فکر نکنی  به خ ...

بهش میگم خیلیم میگم

ترس‌نیس ی بخشیش اتفاق افتاده همین دست زدن ب شکم بچه بحاطر لطافت پوستش

2706