2733
2734
عنوان

دلم طلا می خواد پول ندارم شما چی؟

205 بازدید | 27 پست

دلم می خواد طلا بخرم ولی پولش نیست

یه دختر پر انرژی مغرور فروردینی🤪🤪روانشناس هستم👸👸یه پاترهد و استاروارزفن .عاشق فیلم و کتابم. Albus:Lily, after all this time? severus: Always 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیا اینا رو نمیخوام دلمو زده😜

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

منم دلم میخواد پول داشتم جهیزیه ام رو کامل میکردم و می‌تونستم خونه بخریم برای شروع زندگیم نریم خونه مادرشوهرم اما نمیشه

گر نگهدار من آن است که من میدانم/شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🤍🥰🍀
2740
طلا دارم، پول دارم، هر چی بگی دارم آرامش ندارم، 

چرا ؟

یه دختر پر انرژی مغرور فروردینی🤪🤪روانشناس هستم👸👸یه پاترهد و استاروارزفن .عاشق فیلم و کتابم. Albus:Lily, after all this time? severus: Always 
بیا اینا رو نمیخوام دلمو زده😜

نمیری تورو 😬😂

من خریدم آروم نشدم دلم طلا میخواد 

تشنه ی طلا هستم 

2706