2737
2739
عنوان

درمان سریع سوزش سوختگی....

85 بازدید | 15 پست

امشب شیر جوش ریخت رو دوتا دستام مردم و زنده شدم تقریبا یک ربع پیش این اتفاق افتاد از اونور شیرا ریخت رو گوشیم سریع دستامو زیر آب یخ گرفتم تا پماد برام بیارن و یا دستمو میزم رو یخای فریز اونایی که سوختن میدونن حتی یک لحظه نمیشه دستو از زیر آب یخ یا رو یخ برداشت ده دقیقه پیش این پماد و زدم چون میدونستم تنها پمادیه که به دادم میرسه و سوزشو سزیع ازبین میبره ده دقیقه رو تحمل کردم تا اثر کنه الان که دارم تایپ میکنم خیلی کمتر شده درحدی که دیگه میتونم تایپ کنم امروز نمیدونم چرا اینجوری شده صبح رفتم نون گرفتم پلاستیک نون پاره شد وسط خیابون مونده بودم چه کارکنم با پلاستیک پاره و زیاد نون گرفته بودم چون نونوایی بهم دوره ماهی یکی دوبار کلی میگیرم ازاونورم که امشب اینجوری شد موبایلم فقط امیدوارم خراب نشه اومدم با سشوار خشکش کنم از اونور سشوار جرقه زد و سوخت خدا رحم کنه تا بقیش

میگن نمک بزنی به سوختگی دیگه تاول نمیزنه

من اونیم که سایه هم نداشت...((اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم ...))👣و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست....   از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند....مگر ما چقدر زنده ایم که انقدر میمیریم؟ 🖤  باهم قهر نکنیم خیلی وقتا تلفن بدموقع زنگ زده و داغی بردل گذاشته 🖤                                                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

صدقه بزار 

برای سوختگی هم سیب زمینی رنده باعث میشه اثر و لک نمونه 

اگر وسیعه حتما برو دکتر

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
2740
صدقه بزار  برای سوختگی هم سیب زمینی رنده باعث میشه اثر و لک نمونه  اگر وسیعه حتما برو دک ...

اون پماد که زدم خیلی سریه اثر میکنه انگشتام قرمز شده بود الان خیلی کمتر شده

فلوئوسینولون واقعا معجزه میکنه چون قبلا برام پیش اومده بود انگشت پام سوخته بود 

مامان منم با آب جوش دستش سوخت .سریع نمک زدیم تاول نزد .ولی درد سوختگی خیلی بده🥺🥺🥺🥺الان درد ندارین؟

من اونیم که سایه هم نداشت...((اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم ...))👣و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست....   از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند....مگر ما چقدر زنده ایم که انقدر میمیریم؟ 🖤  باهم قهر نکنیم خیلی وقتا تلفن بدموقع زنگ زده و داغی بردل گذاشته 🖤                                                                    
زینک و الفا بزن زود خپب بشه

اونارو قبلا امتحان کردم خیلی اثری ندا رن همین پماد ازهمه سریعتر وبهتر اثر میکنه هم اینکه نمیزاره تاول بزنه البته یک درصد کورتون داره ولی به اثر فوق العاده می ارزه

اون پماد که زدم خیلی سریه اثر میکنه انگشتام قرمز شده بود الان خیلی کمتر شده

خوبه سوختگی در درجه اول احتیاج به خنک کردن داره بعد پماد موثر 

حتما مراقبش باش عفونت نکنه و به رنگ پوستت دقت کن 

هر وقت چند تا اتفاق بد پشت سر هم پیش میاد صدقه بزار انشاءالله بلا به دور باشید

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
مامان منم با آب جوش دستش سوخت .سریع نمک زدیم تاول نزد .ولی درد سوختگی خیلی بده🥺🥺🥺🥺الان درد نداری ...

قبلا یکبار دیگه دستام همین جورشه با روغن تا صبح دستم تو کاسه آب یخ بود اون موقع از این پمادای سوختگی زده بودم کخ فایده نداشت هم تاول زد هم یک لایه پوست دستم عین پوست اندازی کنده شد زیرش پوست جدید دراومده بود

خوبه سوختگی در درجه اول احتیاج به خنک کردن داره بعد پماد موثر  حتما مراقبش باش عفونت نکنه و به ...

بله حتما حق باشماست صدقه باید گذاشت کنار از اون ورم از امشب قمر در عقربم بوده

مامان منم با آب جوش دستش سوخت .سریع نمک زدیم تاول نزد .ولی درد سوختگی خیلی بده🥺🥺🥺🥺الان درد نداری ...

چرا هنوز میسوزه ولی این پمادو زدم خیلی کمتر شده میشه تحملش کرد

2706