2737
2734

در همین لحظه واقعا بدم میاد از خودم

اقا من امروز رفته بودم یه جایی که عمم میگفت فلان چیزو برام بگیر ( یه محصول ارایشی بهداشتی) بعد از طرفیم اومدم به دختر عمو گفتم اقا من میرم فلان جا چیزی لازم داشتی بیارم برات ، بعدش برگشت گفت که اره فلان چیزارو میخوام ( یه لیست داد حدود ۲ ۳ میلیون ) بعدش بهش گفتم که من سودی برام نداره اینکار که میام به تک تکتون میگم هرچی میخواین بگین براتون بیارم ( رفته بودم یه شهر مرزی که ارزون تر بود همه چیش ) کلی حرف زدم که من دوستون دارم به فکرتونم و فلان فلان😑

بعدش رفتم کلی گشتمو وسیله هاشونو پیدا کردم و تو فروشگاه فروشنده چون دید زیاد خرید کردم تخفیف داد بهم ، منم یهو زد به سرم مبلغ تخفیفارو برا خودم بردارم

اومدم به دختر خالم پیام دادم که مثلا کرم پودر ۵۶۰ ابرسان ۲۰۰ و... بعد در اخر از سر حواس پرتی جمع قیمتی که فروشنده با تخفیف گفت رو نوشتم و براش ارسال کردم که پولشو‌ بزنه برام

بعد که پولشو‌ زدو از مغازه اومدم بیرون دیدم زنگ زد گفتش که مطمئنی درست حساب کردی ، انگار کمتر حساب کردیو فلان 

منم که تازه متوجه قضیه شده بودم گفتم عه حتما فروشنده اشتباه کرده ، دیگه چیزی نگفت

بنظرتون فهمیده چیکار میخواستم بکنم؟😑

زشت شد یعنی؟ 

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بی استعدادی تو کلاهبرداری 😕 نه دیگه بگو تخفیف داده اینا قیمتای اصلیه

هول شدم

همش بابام زنگ میزد بدو بدو بجنب دیره

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️
2740