2737
2739

توی یه دانشکده ایم جفتمون پیراپزشکی تا امروز نمیدونستمولی همکلاسی نیستیم💔

توی بوفه دیده بودمش منو دید اولش سلام کرد 

خیلی خیلییی مودبه و جنتلمن و شدیدا خوشگله 

امروز سر کلاس بودم ک یهو در باز شد و توی کلاس روبرویی دیدمش برگام ریخت فک کنم خیلی ضایع نگاش میکردم 😂😂😭

ک داشت با دوستش حرف میزد و پچ پچ کردن و خندیدن و دوستش برگشت منو نگاه کرد و خودشم خیره شد بهم منم دیگه به روی خودم نیاوردم زود برگشتم

ولی چند دقیقه بعد دوستش اومد تا دم کلاسمون و منو نگاه میکرد با نیش باز💔😂😭

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
اول دوستش منو ندیده بود پشتش به من بود  خود پسره بهش یچیزی گفت ک اونم برگشت منو نگاه کرد 💔😂 ...

یاد سریالا افتادم 

الله اکبر حالا باهات سر لج میفتن دوتاشون عاشقت میشن باهم دیگه سرت دعوا میکنن گند میره تو دوستیشون تهش همون پسره میاد باهات رل میزنه بخاطر یه سری اتفاقا مجبور میشید یه مدت از هم جدا شید دوباره اون یکی میاد بهت دلداری میدا تا وقتی اون یکی برگشت ازت مراقبت میکنه و سالم تحویلت میده دست عشقت دوباره رابطه اون دوتا اوکی میشه شما هم ازدواج میکنید اون دوستش شکست عشقی میخوره و از ایران میره

STAR💫🌊💜🪐
سعی کن با نگاه کردن زیاد جذبش کنی خودم‌امتحان کردم جواب‌میده

ضایع س اخه 😂💔

چقدر نگاه .. خجالت میکشم.. بعد میترسم با یکی باشه ... یا میترسم با دوستاش سوژه م کنن🤦‍♀️🤦‍♀️

وقتایی ک تو بوفه س خیلی ضایع س الکی میرم داخل 💔😂😂

یاد سریالا افتادم  الله اکبر حالا باهات سر لج میفتن دوتاشون عاشقت میشن باهم دیگه سرت دعوا میکن ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂 قشنگه اینجوری

ولی تهش میبینی صرفا مدل نگاه منو مسخره میکردن 😂😂😂💔💔💔

😂😂😂😂😂😂😂😂😂 قشنگه اینجوری ولی تهش میبینی صرفا مدل نگاه منو مسخره میکردن 😂😂😂💔💔💔

🤣🤣🤣اینجا ایران است از این صحنات رومانتیک نا موجود تهش همون مسخرت میکردن

STAR💫🌊💜🪐
ضایع س اخه 😂💔 چقدر نگاه .. خجالت میکشم.. بعد میترسم با یکی باشه ... یا میترسم با دوستاش سوژه م کن ...

نه بابا سورژه نمیکنن😂😂

حالا ک گفتی منم بگم یه پسرست که ارایشگاه داره تو محلمون خیلی قد بلند و جذابه قیافش و هیکلشم اوکیه

منم تقریبا قد کوتاه و توپرم

این حس میکنم از من خوشش میاد چون تامن رد میشم میاد بیرون نگام میکنه و فلان

ولی ی پسره دیگم هس کنارش مغازه داره ، اون یبار قهوشو داد بمن منم گرفتم و رفتم دفع بعدش ی کاکائو بردم واسش

یبار داشتم با دوستم رد میشدم دیدم جفتشون کنار هم وایسادن بمن نگا میکنن یچیزایی اروم میگن:/💔