2737
2739
عنوان

تازگی ها رنگ زندگیتون عوض نشده؟

156 بازدید | 22 پست

همه یا مریضن یا غم دارن یا مشکل دارن.چرا اینجوری شده؟چرا ی غم حل نشده یکی دیگه شروع میشه؟من حس میکنم قبلا همه چیز شادتر بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرا یه روز خاکستری روشن یه روز خاکستری تیره 

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
2740

اره واقعا همه چیز داغونه و روز به روز داغون ترم میشه 

البته این فقط واسه یه عده ست 

یسریم خوش و خرم 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
چون مردم خوشی هاشونو پنهون و از غمهاشون میگن و همه جا بوی غم گرفته از هرچی حرف بزنی همون میاد سمتت م ...

اتفاقا بخدا اهل ناله نیستم.ب اعتقاداتم قسم هرکی ازم احوال پرسی میکنم میگم الحمدلله.جوری ک بقیه فکر میکنن خیلی خوشم.میخام ی چیزی بگم شاید بگید خرافه هست.اما از چشم مردم بترسید بعضیا خیلی تنگ نظر هستن

اگه عزیزکرده ی کسی هستی از خدا مرگ نخاه عزیزم.دوراز جونت

بخدا من قبل از اینکه این مشکل برام پیش بیاد داشتم بهترین روزای زندگیمو میگذروندم روزی هزاران بار حداروشکر میکردم قرار بود عروسی بگیریم چقدر برنامه و رویا داشتم همش دود شد رفت هوا الان ازصبح تا شب فقط اشک و گریه 

2706