2737
2734

چرا تاپیک ترسناک نیست تو سایت بیاید چیزای ترسناک بگید 

یه دختر پر انرژی مغرور فروردینی🤪🤪روانشناس هستم👸👸یه پاترهد و استاروارزفن .عاشق فیلم و کتابم. Albus:Lily, after all this time? severus: Always 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گفتی ترسناک یاد فیلم sinister افتادم  وحشت می‌کنی✅😂

کلی فیلم ترسناک دیدم این در مورد چیه

یه دختر پر انرژی مغرور فروردینی🤪🤪روانشناس هستم👸👸یه پاترهد و استاروارزفن .عاشق فیلم و کتابم. Albus:Lily, after all this time? severus: Always 
ترسناک برای من جن نیس این ترسناکه ک سما جهانباز دوساله ربوده شده اثری ازش نیس

اره اونو منم دنبال می کردم ترسناک بود گم شدنش 

2740
برو زیر پتو در نیا پاهاتو ببر زیر پتو 

نه جواب نمیده 😬😁

هرچی دیدی و فراموش کن حتما پیشنهاد میکنم اگه دلشون داری

از هزار پای انسانی که بدتر نیست تعریف کن ببینیم چیه

حوصله تایپ ندارم ببین دیگ😂🤝

کوتاه بگو منم حال ندارم برم تو سایت دیگه

کوتاه بگو منم حال ندارم برم تو سایت دیگه

الیسون جعبه‌ای را در اتاق زیر شیروانی پیدا می‌کند که شامل یک پروژکتور و چندین حلقه فیلم بود که هر کدام با عنوان فیلم‌های خانگی برچسب گذاری شده‌اند. این فیلم‌ها قتل خانواده‌های مختلف را به طرق مختلف از جمله حلق آویز شدن، غرق شدن، بریده شدن گلو و آتش سوزی به تصویر می‌کشد. هر قتل توسط شخصی که دوربین را در دست دارد انجام می‌شود. الیسون نمادی مرموز و شخصیتی عجیب را در فیلم‌ها شناسایی می‌کند و درگیر ماجراهای وحشتناکی می‌شود.

الیسون جعبه‌ای را در اتاق زیر شیروانی پیدا می‌کند که شامل یک پروژکتور و چندین حلقه فیلم بود که هر کد ...

دمت گرم 

2706