2733
2739
عنوان

تقلید نکردن پسر ده ماهم

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 44 پست
گردن گرفتنش بچگی چطور بود؟

وقتی ب شکم میذاشتیم خیلی خوب گردنشو بالامیاورد نگه میداشت ولی وقتی تو حالت نشستس یه مقدار کجه من احتمال میدم بخاطر قوز کردنش باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لی لی حوضک دالی موشه و این مدلی بازی ها رو با اسباب بازی مختلف انجام بده باهاش 

تی وی نزار ببینه اصلا تا حد ممکن 

روروئک بزار بشینه، دستشو بگیر آروم تاتی تاتی ببر 

اما اینم یادت باشه همه مثل هم نیستن بچه جاری من 2 ساله اس تازه تازه داره کلمه میگه دیرم راه افتاد، ولی مشخصه که مشکلی نداره و مسائل رو درک میکنه 

بچه خود من همه چیزش به موقع بوده تا الان ولی دیر دندون در آورد 3 ساله اس، به شدت لجباز شده و حرص میده منو و بچه ها رو میزنه 

2731
وقتی ب شکم میذاشتیم خیلی خوب گردنشو بالامیاورد نگه میداشت ولی وقتی تو حالت نشستس یه مقدار کجه من احت ...

اصلا بچه CPتوان نداره روسینه گردنشوبالابیاره 

بعید می دونم مشکلی باشه 

ولی گفتم یه بار یه دکترببر که خیالت راحت بشه انشاءالله که هیچیش نیست 

درپناه خدا باشن فرزندانتون

لی لی حوضک دالی موشه و این مدلی بازی ها رو با اسباب بازی مختلف انجام بده باهاش  تی وی نزار ببی ...

پسر بزرگم سه سالشه خیلی عاقل و باهوش و خوش خندس این پسرم خیلی کم میخنده دیگ چ جور بشه باصدا و بلند بخنده بیشتر مواقع لبخند ملیح میزنه وقتی چشم تو چشم میشه

چقد شما حساسی،یا من خیلی آرومم؟ دختر اولم اصلا چهار دس و پا نرفت ۱۴ ماهگی راه رفت،دختر دومم یه سالگی تازه چهار دس و پا رفت یه سال ویه ماه تونس راه بره! الانم یه پسر شش ماهه دارم هنوزم دلم نمیاد بشونمش میگم کوچیکه رو کمرش فشار میاد بذا ۷ ماه به بعد نشستن شروع کنم باااش!!

چه آرامش عجیبی است در جوار خودم،خودم برای خودم ،با خودم ،کنار خودم...
چقد شما حساسی،یا من خیلی آرومم؟ دختر اولم اصلا چهار دس و پا نرفت ۱۴ ماهگی راه رفت،دختر دومم یه سالگی ...

من بابت حرکت و راه رفتنش عجله ای ندارم از لحاظ ذهنیش نگرانشم

2740
من بابت حرکت و راه رفتنش عجله ای ندارم از لحاظ ذهنیش نگرانشم

بچه ده ماهه که بتونه اجسامو بگیر،مستقل بشینه و چهار دس و پا بره و تماس چشمی داره اسمشو میدونه از لحاظ ذهنی مشکلی نداره...اصلا هم با بچه اول مقایسش کن  

بچه ده ماهه که بتونه اجسامو بگیر،مستقل بشینه و چهار دس و پا بره و تماس چشمی داره اسمشو میدونه از لحا ...

انشالله ک همینطور یاشه و من الکی حساس شده باشم ممنونم ازتون

زود گردن گرف ولی وقتی بغلش میکردی باید دستتو میذاشتی کمرش ک برنگرده عقب بدنش یکم شل بود ک الان خوبه ...

پسرمنم شل بود و پا نمیگرفت دکتر ویتامین د۱۰۰۰داد و خب وزنش هم زیاد بود گفت مشکلی ندارع.پسرشماهم مشکل نداره خب بعضی وقتا دلش نمیخاد محل بده چیکارش داری.سی پی خیلی بدتره خواهرزادم سی پی خفیفه با کلی کاردرمانی تونست تو۳سالکی بشینه و آوا و تکلمش خیلی زود وکامل بود

انشالله ک همینطور یاشه و من الکی حساس شده باشم ممنونم ازتون

انشالله...،من دختر اولم چشاش یکم باد داشت زبونشم در میاورد همون هفته اول شکمش کار نمیکرد بردم متخصص دو جا گفتن آزماش تیرویید ببرش هر چی گفتم بابا آزمایش تیرویید داده سالمه گفتن دوباره...چقد من گریه کردم که بچم عقب موندگی ذهنی داره شوهرم بهم میخندید و نمیذاش آزمایش تیرویید ببرمش و قسم میخورد سالمه،تا دو ماهگی این کمبود وزن ادامه داشت تا اینکه استپ وزنی زد ینی ۲ماه ۶۰۰گرم اضاف کرد ،ی متخصص بردم واسش شیرخشک نوشت و تموم!بچه رفلاکس داشت همه مشکلاتش حل شد الانم میره مهد کودک با اینکه نیمه اولی و برج ۵ هست از همه بلبل زبونتره شیش تا منم میذاره تو جیبش

انشالله...،من دختر اولم چشاش یکم باد داشت زبونشم در میاورد همون هفته اول شکمش کار نمیکرد بردم متخصص ...

خداحفظش کنه واستون پسر منم شیرخوب نمیخوره وزنگیزیشم خیلی خوب نیس 

شیرخودمو میدم اونم فقط توخاب یکم میخوره شیرخشکم گرفتم ک هردفعه نخورد و ریختم دور 

همیشه ام یبوسته طفلی غذارو بیشتر از شیر دوسداره

2706