2733
2739

دوستم یک پسر ۱۱ ساله داره دوستم وقتی ۱۶ سالش بود ازدواج کرد ۱۷ سالگی بچه دار شد الان ۲۸ سالشه با وجود این تا ارشد رفت ادامه تحصیل داد الانم شاغله برنامه نویسی کار می‌کنه شوهرشم آدم خیلی‌ خوبیه خیلی‌.. خودشم که از لحاظ خوشگلی حرف نداره‌ خودش و بچه اش ظاهرشان دقیقا مثل خواهر و برادرن نه مادر و پسر 

اما دوستم بیش از اندازه به پسرش وابسته است اصلا بطور عجیبی بچه اش مریض باشه این از استرس میمیره 

بچه اش از روی دوچرخه افتاده بود سرش یک ذره خیلی‌ کم زخم شده بود خون اومده بود دوستم غش کرد واقعا غش کرد تا روزی صدتا بوس از پسرش نکنه نمی‌خوابه 

شب چندین بار می‌ره به پسرش سر میزنه نفس کشیدنشو نگاه می‌کنه بچه اش اشک بریزه اینم سریع همراه با پسرش اشک می‌ریزه چند ساعت از پسرش دور باشه دیونه میشه ،گریه می‌کنه باید سریع بره پیش پسرش 

من بارها گفتم این وابستگی عجبیه برو پیش مشاور اما میگه من مادرم همه مادر ها اینجورن

آخه مریض شدن ،حادثه از رو دوچرخه و اینا افتادن ،دور بودن چند ساعته و... مسأل عادی هستن همه بچه‌ها و پدر و مادرها با این مسأل روبرو میشن اما دیگه غش کردن و گریه 

دیوانه شدن و بیقرار شدن نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شما مجردی؟ من پسرم فعلا زیر سه ساله ولی همین حالاتو دارم امیدوار بودم بزرگتر شه بهتر شم... روزی هزار بار بوسش میکنم اونم متقابل سرپام دارم کاری میکنم میاد بغلم میکنه منو میبوسه 

2740
مادر وابسته هست دیگه پسرش برای ازدواج به مشکل میخوره

آخه مریض شدن ،حادثه از رو دوچرخه و اینا افتادن ،دور بودن چند ساعته و... مسأل عادی هستن همه بچه‌ها و پدر و مادرها با این مسأل روبرو میشن اما دیگه غش کردن و گریه 

دیوانه شدن و بیقرار شدن نداره

شما مجردی؟ من پسرم فعلا زیر سه ساله ولی همین حالاتو دارم امیدوار بودم بزرگتر شه بهتر شم... روزی هزار ...

اینکه بچه اش سرما بخوره این غش کنه از استرس 

دیگه واقعا زیاده رویه

آخه مریض شدن ،حادثه از رو دوچرخه و اینا افتادن ،دور بودن چند ساعته و... مسأل عادی هستن همه بچه‌ها و ...

شما مادری؟

مریض شدن بچه عادی نیست البته بچه کوچک

برای پدر و مادر ناراحتی داره 

یکی ممکنه گریه کنه یکی ممکنه نکنه

مادر شوهر منم همینه چشمه ی چشمش به راهه و سابقه غش هم داره

منم دخترم دو ساله بود صبح تا شب پیشش نبود شب دیگه داشتم پر پر میزدم بهش برسم

کاربر خیلی قدیمی
2706