2733
2739
عنوان

وقتی ب دخترهای دیگه نگاه میکنم میفهمم هیچی نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 944 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا اینقدر اعتماد به نفس پایینه..مشکل فقط عزت و اعتماد به نفسه..تازمانی که خودت خودتو قبول و باور نداشته باشی هیچکسی تو رو آنگونه که دوست داری ببینند نمی‌بینند.مثلا پیشه خودت تجسم کن .تو هم زیبایی و موقعیت چندان بدی نداری و این باور رو در خودت ایجاد کن ..بعد میبینی همه تو رو یجور دیگه نگاه میکنن

2731

زندگی استادیومه توش فقط پولدارا زندگی میکنن ما تماشاگریم که استادیوم خالی نمونه

پسرم دردونه من💜سعی میکنم تاجایی که میدونم کمک کنم به همه 😍 ..میشه لطفابرای ظهوراقا یدونه صلوات بفرستی ؟؟؟ممنون عزیزم🤲🥰🥰

بهمون القا کردن که زندگیمون یه داستان خاص و فوق العاده است در حالی که چیزی جز یه توزیع اماری نیست 

نه زندگی خاصی داریم نه داستان خاصی

ساده تر از ادمایی که تو خیابون شونت به شونه اشون میخوره

بالاخره یاید بپذیری

من یکی میشناختم زن مطعلقه بود پول نداشت قیافه هم نداشت با عمل تازه قیافش متوسط رو ب پایین بود ام ...

سآلن چی زده؟

اسمش چی بود؟

یکیو میشناسم دقیقا همینطوری که میگی هستش

اسمش شیلا و اسم واقعیش فرزانه

سرگرم خودت،عاشق احوال خودت باش🩷
2740
چرا اینقدر اعتماد به نفس پایینه..مشکل فقط عزت و اعتماد به نفسه..تازمانی که خودت خودتو قبول و باور ند ...

خونه مون ته مشهده 

اینجا بعضی شبها تیراندازی میشه

الکی کلی حرف برات درمیارن تومحل 

بعدمن به خودم چیوتلقین کنم !!!!!!!

سآلن چی زده؟ اسمش چی بود؟ یکیو میشناسم دقیقا همینطوری که میگی هستش اسمش شیلا و اسم واقعیش فرزانه

سالن زیبایی

ن ایشون مهناز اسرافیلی ان

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
من یکی میشناختم زن مطعلقه بود پول نداشت قیافه هم نداشت با عمل تازه قیافش متوسط رو ب پایین بود ام ...

از کجا پیدا میکنن اینااااا روووووو🤦🏻‍♀️

پس چی میگن باید هم کفو باشین هم سطح باشین و ..

بعد من خرررر🤦🏻‍♀️ مجرد من خاک تو سرم میرم یکیو پیدا میکنم صد سطح از خودم پایین تر

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹
مال خیلیا خاص وفوق العاده س یاحداقل عادیه کاش مال منم عادی بود حداقل

قرار نبود اینطوری باشه هیچکس اولش بهت قولی نداده بود

داری خودتو اذیت میکنی و بعتوان یه قربانی زندگی میکنی

از اولشم معلوم بود خوشبختی هست ولی ماال همه نیست

2706