2733
2739

۸سال پیش دوستم برام گوشی ارزون خریدهمون موقع چندماه کارکردم چندتیکه طلاخریدم،که همونوفروختم برای عمل بینیم(چندروزدیگه عمل دارم) پول نداشتم درس نخوندم هیچ جانتونستم برم27سالمه هیچ محبتی ندیدم خونواده درست حسابی نداشتم بیسوادن دائم توجنگ ودعوان عادت کردن بهم فحشای رکیک میدن اصلامسئولیت پذیرنیستن بابام میگه بروسرکارمن پول ندارم بهت بدم هیچ پیشرفتی نکردم شب وروزگریه میکنم دیسک کمرگرفتم اومدم اینجادرددل کنم قلبم داره میترکه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بمیرم برات

منم همین بودم

زود ازدواج کردم ب خیال رسیدن ب ارامش...

خدا بهت خوشبختی بده

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

حداقل تو خیالت راحته ک بابات چیزی نداشته 

اما من ی خانواده پولدار خسیس داشتم ک  

برای ۲هزار تومن پول اردو رفتم پیش ناظم گفتم ما ندار وبدبختیم 

این سخته 

از دعواها نگم ک تیمارستان بود

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

۹۰ درصد اینجا همینن و گرنه الان دور دور اندرز گو بودن یا پارتی و کشورهای خارج نه الان تو چت تی نی سا ...

وضعیت من خیلی داغونه اینجا خلاصه و سطحی گفتم من۹ساله توخونم فامیلابهم میگن دیوونه ووحشیه جایی نمیره من پول ندارم ازیطرفم نبایدبه کمرم فشاربیارم

2738
به خاطردیسک کمرم نمیتونم برم شب وروزم شده گریه 

ی بیمارستان دولتی عمل کن

پیگیر درمان هستی؟

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
من انقدر نرفتم بیرون که حتی یه خواستگارم ندارم

من میرفتم با وجود همه سختیا

همسرم معجزه بود عین ی اب خنک وسط تشنگی و گرمای تابستون

برات ی معجزه شبیه همسرم ارزو میکنم

2706