2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یک پروسه که ممکنه طولانی باشه و ممکنه هم نتیجه نده 

اما کسانی هم بودن که نتیجه دلبخواه شون رو گرفتن 

بارداری دوم هم در صورتی که توانایی مراقبت و تربیت و حمایت و ساپورت مالی رو دارید مشکلی نیست به نظرم 

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
چرا رژیم نمی‌گیری ای وی اف عوارض بدی داره 

چ عوارضی روش انجام ای وی افو میدونی

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

عزیزم نظر هرکس بستگی به عقاید و خانواده خودش داره و نمیشه برا بقیه تعمیم داد، من تو اطرافیانم نداشتم که برای تعیین جنسیت حتی رژیم بگیرن چه برسه آی وی اف، خودم و همسرم هم جنسیت بچه برامون مهم نبوده

2740
کسی که میتونه بدون دردسر بچه بیاره چرا برهivf چطور میتونید این همه دردو سختی بکشید برا جنسیت

مگه درد داره ای وی اف

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

منم بچه دوم الان باردارم ....فقط رژیم گرفتم و قرص برای تنبلی استفاده کردم دوقلوباردارم پسر ....یه دختر خوشگلم دارم ...برای دومی فقط ب رژیم اکتفا کردیم گفتم اگه خداصلاح دونست میده اگرم نداد ک ماتلاشمونو کردیم ....ک خداروشکر نتیجه داد 😊🧿

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاخدا هست پادشاهی کن 😊❤️ 
چ عوارضی روش انجام ای وی افو میدونی

فقط می‌دونم عوارض خیلی بدی داره بدن زن داغون میشه ،یه روش آزمایشگاهی که تخمک و اسپرم و تو محیط آزمایشگاه لقاح میدن و بعد از تعیین جنسیت جنین ها هر چندتا با هر جنسیتی که بخوای برات انتقال میدن که هم هزینه بره و هم کلا سی درصد امکان بارداری هست حتی برا اونیکه سالمه و مشکلی برا بارداری نداره و 

امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون
2706