2733
2734

شامپو بدن گلیسرین صحت

دده جونی از من به شمو تجربه نصیحت اصن حرررررف الکی ولی نیگا بکن رابطه ای که توش ای پسرو بهت کم محلی می‌کنه یا بی توجهی می‌کنه یا زنگ نمیزنه یا پیام نمی‌ده ای رابطو دیگه تاریخ انقضاش سر اومده هی خودت کوچیک نکن برو سراغش بیگیر او اُزگل هم سیت چسی بیاد جواب نده ارزش خودت بدون خودت تمومش کن اصن نمیخاد بری بگی خدافظ همی که تو هم پیامش ندیا خود به خود تموم میشه 🤙🏻😏 یه مدت ناراحت باشی عذاب بکشی صدددد شرف داره تا یه عمر بعدن ای گوزو آقا سیت پوز بیگیره 🤣ها دده جونی از ای رابطه های سمی بیوووو بیرون ❤️😘 بیشتر ای کامنتایی که گذاشتم همش بز بز کو کو بودن😪😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بادی اسپلش تراست گرفتم این دفعه رایحه ملایمی نمیگم خیلی بوی با کلاس داره ولی مدتها بوی ملایمش میمونه 

یادتون باشه هیچ وقت تخمدان دنبال اسپرم نمیوفته! اسپرمه که خودشو به تخمدان میرسونه 😉 پس دنبالش نیوفت 🙂خداوکیلی رعایت نکنی رعایت نمیکنم من با هرکس مثل خودشم حالا خود دانی ❤️

عطر مشهدی, قوی گودرتمند مقاوم دربرابر تغییرات اب هوایی محیطی حتی شرایط جنگی ومقاوم در برابر اشعه هایه فرابنفش

...What the fu                                                      
زاج یا از این پودر خوش بو کننده طب سنتی

زاج که مضره برای بدن 

یادتون باشه هیچ وقت تخمدان دنبال اسپرم نمیوفته! اسپرمه که خودشو به تخمدان میرسونه 😉 پس دنبالش نیوفت 🙂خداوکیلی رعایت نکنی رعایت نمیکنم من با هرکس مثل خودشم حالا خود دانی ❤️
2738
زاج یا از این پودر خوش بو کننده طب سنتی

زاج برای زیر بغل؟

کلا زیر بغل بنظر من نباید چیزی زد خیلی حساسه ولی یسری مثل من دیگ یوقتا مجبورم مام‌بدون الومنیوم میزنم اونم‌مجبورم

چون از مام صابونی ب بعدش کیست سینه شد

کجاش .خب پودرهای خوش کننده طبیعی بزن طب سنتی ها دارن

آیت الله گوگل میگه کجاش 

2706