2733
2739
عنوان

چیکار میکنید یه نفر بهتون پیام بده یا سر صحبتو باز کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 50 پست
اول بگو سلام خوبی خوبین نگو چون حس رسمی بودن بدی معذب میشه برای ادامه صحبت بعد بگو آره منم حوصلم سرر ...

انقد باهاش راحت نیستم..درواقع اصلا باهاش راحت نیستم..خیلی رسمی و مثل دوتا غریبه حرف میزنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انقد باهاش راحت نیستم..درواقع اصلا باهاش راحت نیستم..خیلی رسمی و مثل دوتا غریبه حرف میزنیم

پس باید برای بنویسی همون اول کاری سلام خوبی 

عزیزم میشه بگی این آقا دوستته یا همکارته یا حداقل به چه نحوی آشنا شدی تا بهتر کمکت کنیم

چطور نداره😄 من دو هفته دارم فک میکنم پیام بدم

😐😐😐

من حتی یبار خودم ب ی پسر اعتراف کردم

مغرورما

ازین اویزونا نیستم

ولی تو این چیزا با دل و جراتم 

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"
2740
😐😐😐 من حتی یبار خودم ب ی پسر اعتراف کردم مغرورما ازین اویزونا نیستم ولی تو این چیزا با دل و ج ...

اره دقیقاا.

من فک میکنم اگه جوابمو نداد چی؟؟

یا به دوستهام که میدم.

دیر جواب بدن.دیه کنسلن😅

تو دلمم با خودم میگم نکنه مزاحممم.

نکنه جواب نده.نکنه سرد جواب بده

نباید ی خبر بده آخه اینطوری نبوده‌    

والا من خودم باشم حالا هزار بار زنگ میزنم بعد که جواب داد جیغ میزنم و داد بیداد بعد حسابش میرسم 😂😂😂تهش میگم جهنم کار داری من مهم هستم یا کارت

اره دقیقاا. من فک میکنم اگه جوابمو نداد چی؟؟ یا به دوستهام که میدم. دیر جواب بدن.دیه کنسلن😅 تو ...

بابا این چیزا مهم نباشه واست

بتید انقدری اعتماد بنفس داشته باشی افکار بقیه برات مهم نباشه

این پسری که میگم تا دو سال بعدش پا پیچم بود و دلیلشم این بود که با ادن پیامم عاشق دل و جراتم شده😐

خلاصه ک نباید انقد به نظرات بقیه فک کنی

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"
2706