2737
2739
عنوان

خانمایی که طلاق گرفتن

194 بازدید | 16 پست

چیشد ک ب این فکر افتادین؟ ازتصمیمی ک گرفتبن راضین؟

مزخرف ورومخ بودن خانواده طرف

خونع و پس انداز نداشتن

محبت کلامی و توجه نداشتن سرد بودن دلیل موجه برای طلاق هست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هیچ وقت ازطلاق پشیمون نیستم پشیمونم چرا اصلا انتخابش کردم چرا زودتر طلاق نگرفتم اگر واقعا شرایطط سخت ...

پدرشوهرم اخونده و من ازش متنفرم هیج کمک مالی بهمون نکردن خودمون و خودمون بودیم شوهرم کاری بهش نداره ها یعنی عملا دخالتی چیزی نیست ولی من ازاین ادم بدم میاد و همیشه جلو چشممه و این باعث میشه با شوهرم همش دعوا کنم 

ن خونه داره ن سرمایه ولی خوب تلاششو داره میکنه خیلییی

اصلا بهم محبت نمیکنه و خیلی سرده خودش میک دوستت دارم ولی سختشه اینو بگه من واقعا نمیدونم چی کارکنم ازطرفی۱ساله ازدواح کردم و حس میکنم اک جداشم پشیمون بشم ازاونور میگم مگ چیم کمه شاید مورد بهتر سراغم بیاد😢 میتزسم حال درونیم بده و احساس تنهایی میکنم و همش کارم شده گریه نمیدونم کدوم راه درسته

2740
میترسم🙂 و فکر کردن بهش استرسیم میکنع🙂

از چی؟

مگه تا قبل مجرد نبودی؟

خلاصه زن ب محبت زنده ای تا وقتی استرس داری از جدایی و از احساست مطمئن نیستی خواهش میکنم اصلا باردار نشی 

هیچوقت برای برگشت دیر نیست

مشکل شوهرت اونقدر حاد نیس شاید بشه باصحبت بامشاوره حلش کرد

منم ازهمین میترسم 

میترسم جدا شم بعدا پشیمون بشم چون حق طلاق باخودمه میتونم جدا شم ولی میترسم دیگ نتونم مثلشو پیدا کنم😢 کاش خدا خودش کمکم میکرد😢🙂

از چی؟ مگه تا قبل مجرد نبودی؟ خلاصه زن ب محبت زنده ای تا وقتی استرس داری از جدایی و از احساست مطمئ ...

ن بچه ک نمیخام من ازاین میترسم ک پشیمون بشم ازاینکه از دستش دادم بلاخره هرادمی خوبی و بدی داره میترسم یه روز ک تموم شد بشینم بهش فک کنم بگم کاش اینجوری نمیشد

منم ازهمین میترسم  میترسم جدا شم بعدا پشیمون بشم چون حق طلاق باخودمه میتونم جدا شم ولی میترسم ...

درسته من با طلاق موافقم اما نه درهرشرایطی تو بشین نقاط مثبت ومنفی همسرتو بزار کنار هم مثلا اینکه معتاد نیست،دست بزن نداره،خیانت کارنیست،بیکارنیست،بی ادب وفحاش نیست، پس هنوز امیدی هست برای درست کردن این زندگی مشکلتو پنهون نکن وتودلت نریز باهاش حرف بزن بیان کن اگر پذیرفت برین مشاوره طلاق اخرین راهه برای شما بنظرم هنوز فرصت هست بمونی وبسازی

2706