2733
2734
نمیدونم والا، بخدا توی شهر ک اصلا یدونه لباس محلی نیس، مگه بعضی از روستاها.گویش کردی هم طوریه ک اصلا ...

حالا لباس محلی که چیز بدی نیست اصالت نشون میده

من خودم لر همدانم لباس محلی از بینمون رفته و واقعا دوست ندارم

یه ذره اومدن لهجه بدن بگن کردیه مثلا، کلا بخوان کردی حرف بزنن که کسی متوجه نمیشه 

به دل نگیر شما بجز روند فیلم بقیه چیزاش خوبه

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم والا، بخدا توی شهر ک اصلا یدونه لباس محلی نیس، مگه بعضی از روستاها.گویش کردی هم طوریه ک اصلا ...

یه ویژگی طنز غلوآمیز بودنشه.

گیان رو مردم کردستان میگن و آقای اقاخانی هم شنیدم بیجاریه. طبیعیه بگه گیان.

دیگه لهجه و لباس محلی نباشه که فیلم کردی نیست. 

منتها مثل پایتخت زیادی داره غلوآمیز میشه. اونم اولش خوب بود کم کم اونقد لهجه مازنی روغلیظ کردن که حتی منه کردزبان هم متوجه مصنوعی بودنش شدم.

2731
کی وکجا گفتن گرگ خوردش

اگه فصل قبل ديده باشى رفته بود توكوه لايو گذاشته بود كه چند تا گرگ اومدن و اينام براش مراسم ختم گرفتن

خود بازيگرش تو برنامه شب خوش مهران مديرى گفت منو گرگ خورد و هضم شدم 

‏حقارت آدما رو میشه از حرفایی که پشت سر بقیه میزنن  تشخيص داد…
لباهاشون که خیلی قشنگه.  و مدل حرف زدنشون. که اینقدر به دل همه نشست.   و ادامه پیدا کرد. & ...

ببین عزیزم من نمیگم لباس کردی بده، اتفاقا زیباترین لباس محلی لباس کردیه، فقط میگم چیزی ک ساختن از واقعیت ب دوره

عزیزم منم کرمانشاهی هستم

لباس کردی کرمانشاهی همین هست که تو فیلم پوشیدن دیگه.

حالا توی شهر کرمانشاه مثل همه ی شهرهای دیگه مانتو شلوار میپوشن.

ولی خب همه ی روستاهای اطراف دقیقا همین مدل توی فیلم لباس می پوشن.

انومای توی فیلم همون فارسی کرمانشاهی رو حرف میزنن.

حالا آقایون بعضی هاشون لهجه شون غلیظ تره.

که بازم کسانی که کردی حرف میزنن وقتی بخوان فارسی صحبت کنن همین مدلی میشه.

اصلا فیلم چیز بدی نشون نداده راجع به کردها که بخوایم بگیم نه کرمانشاه اینجوری نیست.

کرمانشاه هم خیلی ها به جای جان میگن گیان

و بابا گیان اصلا چیز عجیبی نیست.

حالا لباس محلی که چیز بدی نیست اصالت نشون میده من خودم لر همدانم لباس محلی از بینمون رفته و واقعا د ...

نمیگم لباس محلی بده اتفاقا قشنگه میگم چیزی ک ساختن از واقعیت ب دوره

عزیزم منم کرمانشاهی هستم لباس کردی کرمانشاهی همین هست که تو فیلم پوشیدن دیگه. حالا توی شهر کرمانشا ...

والا من ینفرو ندیدم ک مث اینا حرف بزنه یا گویش کاملا کردیه یااینکه کردی کرمانشاهیه ک خیلی روونتر از ایناس

2706