2733
2739
دیگه دنبال نمیکنم... خیلی مسخرست..درسته طنزه ولی خداییش بی فرهنگن خیلی...

من کرمانشاهیم، بخدا نه لباسامون اینه، ن فرهنگمون ن مدل حرف زدنمون، دلقکا نمیدونم چ اصراری دارن واسه خندوندن همرو خل وچل نشون بدن، حتی ۱سریشو کامل ندیدم از بس بدم میاد واعصابم خورد میشه

سوال منم هست اسمشم که وسط فیلم از باوان تغییر دادن به گلتاژ

گلتاژ دختر دومیه

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا من شنیدم گلتاژ مشکل شنوایی دارم انگار😅 در هر صورت ممنون از تذکر شما❤

عیب نداره عزیزم

اسم گل تاج بین کوردا تو قدیم زیاد بوده... برای همین منم بلد بودم وگرنه همون گلتاژ شنیده میشه تو حرفاشون

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
2731

نمیدونم چه اصراریه سریال بیمزه رو هی ادامه بدن

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
بزرگترین توهینی که به شعور مخاطب شد تو نون خ این بود که قسمت اول یه دختر داشت به اسم کژال. قسمتعای ب ...

از اولش هم اون نقش چندانی نداشت چون کلا شهر محل زندگیش جدا بود و با اینا نبود.... 

نه مبهمه، نه توهینی داره😐🙄

2740
من زیاد کامل ندیدم ولی انگار اشاره میکردن قسمتای قبل که دانشجو شهر دیگس

احتمالا به خاطر رفتارای پسرونش از صدا و سیما ممیزی خورده

روناکو به عنوان یه دختر که ادای پسرا  رو هم در نمیاره حایکزینش کردن جای خالی اون معلوم نباشه

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋
بزرگترین توهینی که به شعور مخاطب شد تو نون خ این بود که قسمت اول یه دختر داشت به اسم کژال. قسمتعای ب ...

اتفاقا بنظر من خوب شد که نبود چون اون کاراکتر طنزی نبود الان توی پایتخت سارا و نیکا تا اخر بودن ولی دقیقا با ماست برابری میکردن و بیننده ترجیه میداد نباشن

2706