2737
2739
باوان اونه که همراهشون بود. گلتاج یکی دیگست. کوچیکتره

من فکر کردم اینو میگن🤦‍

تاریخ سخن خواهد گفت🕊لکستان🌱خلیج کوچک سرزمین بزرگ تو پیش از آنکه خلیج باشی پارس بوده ای❤شکر یزدان دختری ایرانیم🌼سخت میخواهم که در آغوش تنگ آرم تو را هر قدر افشرده ای دل را بیفشارم تو را🧡 نام کاربریم ونون یکم هفدهمین پادشاه سلسله اشکانیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سوال منم هست اسمشم که وسط فیلم از باوان تغییر دادن به گلتاژ

گلتاج*

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
2740
سوال منم هست اسمشم که وسط فیلم از باوان تغییر دادن به گلتاژ

دختره دیگشه که سنش کمه نوری ناراحت شد اینا میگن میخوایم بریم خواستگاری

این همون باوان هست از اول فیلم چن بار صداش زدن

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گلتاج*

چرا من شنیدم گلتاژ مشکل شنوایی دارم انگار😅

در هر صورت ممنون از تذکر شما❤

تاریخ سخن خواهد گفت🕊لکستان🌱خلیج کوچک سرزمین بزرگ تو پیش از آنکه خلیج باشی پارس بوده ای❤شکر یزدان دختری ایرانیم🌼سخت میخواهم که در آغوش تنگ آرم تو را هر قدر افشرده ای دل را بیفشارم تو را🧡 نام کاربریم ونون یکم هفدهمین پادشاه سلسله اشکانیه
بزرگترین توهینی که به شعور مخاطب شد تو نون خ این بود که قسمت اول یه دختر داشت به اسم کژال. قسمتعای ب ...

من زیاد کامل ندیدم ولی انگار اشاره میکردن قسمتای قبل که دانشجو شهر دیگس

2706