2733
2739
عنوان

نسخه خوانی یا دستیاردندون پزشک

47 بازدید | 3 پست

میخام  کلاس یکی از این دوتا رو  شرکت کنم ولی اصلا نمیدونم سرفصلاش چیه میفهمم یانه 

کسی هست رفته باشه بنظرتون کدومش بهتره واسه کار پیدا کردن کدومش سختتره

وای رفته بودم دندون پزشکی دکتره انقد با تشر با دستیارش حرف میزد انقد بهش امر و نهی میکرد که من جای دختره خجالت کشیدم از ناراحتی

یعنی قشنگ فکر میکرد برده اورده مطب 

البته جاهای دیگه رفتم اینجوری نبودن جوری رفتار میکردن که از خود دکتر بیشتر کلاس میذاشتن اما این یکی واقعا بد بود خیلی عجیب بود برام دختره چرا تحمل میکرد این همه خفت و خاری رو 

از سال ۹۶عضوم اما برای بار دهم با دهمین شماره تعلیق شدم چون حرف دلمو گفتم و به مزاج نینی سایت خوش نیومد(به کسی هم توهین نکردم)😂این دفعه سعی‌میکنم جلو خودمو بگیرم🙊
وای رفته بودم دندون پزشکی دکتره انقد با تشر با دستیارش حرف میزد انقد بهش امر و نهی میکرد که من جای د ...

اون کسی ک مسعول ثبتنام بود بهم گف ما بهتون نحوه برخورد با پزشک و اموزش میدیم چون دکترا اخلاقشون خاصه

فکنم  بخاطر این چیزا بوده😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون کسی ک مسعول ثبتنام بود بهم گف ما بهتون نحوه برخورد با پزشک و اموزش میدیم چون دکترا اخلاقشون خاصه ...

حالا اگه خواستی کار کتی با پزشک زن هیچوقت کار نکن خیلی چسی میان و مغرورن 

مردا یکم بهترن 

از سال ۹۶عضوم اما برای بار دهم با دهمین شماره تعلیق شدم چون حرف دلمو گفتم و به مزاج نینی سایت خوش نیومد(به کسی هم توهین نکردم)😂این دفعه سعی‌میکنم جلو خودمو بگیرم🙊
2728