2737
2734

دردودل خودم که البته از نوع تجربه ست : 

هیچ کس واست نمی‌مونه دختر خوب !

و اگه اینو نفهمی زندگی بارها و بارها بهت میفهمونه 

هربار شدیدتر ...

قبول کن خودتی و خودت 

پس لازمه که دیگه واسه هر هدفی که داری جدی شروع کنی 

که از این شخصیت وابسته و ضعیف فاصله بگیری 

لازمه خودت هرچیزی که دوست داری واسه خودت بخری 

لازمه خودت هرجایی که دوست داری بری 

لازمه خودت تنهایی خودتو به صرف قهوه کافه مهمون کنی 

مهم نیست کسی این کارو واست می‌کنه یا نه !

لازمه خودت واسه خودت گل بخری ...

همه ی آدمای اطرافت ، کافیه فقط باب میلشون رفتار نکنی ، میبینی چه جوری به راحتی خوردت میکنن ، به راحتی دلتو میشکنن... کافیه امتحان کنی ... کافیه خودت باشی واسه یک روزم شده کافیه نیاز هاشونو برآورده نکنی اونموقع اون روی سکه رو میبینی ...

پس روی خودت سرمایه گذاری کن ! 

چون فقط خودتی و خودت ... و همه به زودی ترکت میکنن

حداقل اونقدری قوی شو که بتونی تنهایی از پس خودت بربیای ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

من دلم خیلی پره امشب .. الان بچه توراهی دارم ولی چون میگم دلم میخواد دوتا یا سه تا بچه داشته باشم خواهر شوهرم هی شماتتم میکنه هی میشینه میگه آی فلانه بچه گناه داره خوب نیست چنتا باشن با هم بد میشن با هم دشمن میشن تو تک فرزند بودی حالیت نیستو این حرفا .. چرا اخه باید با هم بد باشن ؟ چون اطرافیانش رو دیده که باهم بدن قراره همه مثل هم باشن ؟ یا چرا نیارم وقتی خداروشکر وضع مالیمون خوبه و میتونیم ساپورتشون کنیم ؟ من تنها بودم واقعا دلم همیشه میخواست یه خواهری یه برادری پشتم داشتم ولی نبود هیچکس .. چرا باید بهم احساس گناه بدن که بچه نیارم و یدونه بسته ؟ خیلی ناراحتم بخدا 

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا گریه نکن گریه چه اشکالی داره گریه کن تا خالی بشی

آخه وقتی گریه میکنم 

حالم خیلی بد میشه 

احساس میکنم به پایین ترین فرکانس رسیدم 

انرژیم افت می‌کنه 

دارم سعی میکنم جلوی این ناراحتی عمیق قلبمو به هر طریقی شده بگیرم ... 

من دلم خیلی پره امشب .. الان بچه توراهی دارم ولی چون میگم دلم میخواد دوتا یا سه تا بچه داشته باشم خو ...

بیار سه چهار تام بیار بهت قول میدم بهترین لذت دنیاست ب حرفش گوش نکن من و همسرم یکی داریم بخدا اگه موقعیت مالیشو داشتیم سه تاشون میکردیم 

توی هر سنی که هستی فقط شروع کن  نذار حسرتی توی دلت بمونه  حسرت خیلی بده  میشه با ه ...

پستت رو با پوست وگوشت واستخونم میفهمم

با ی تفاوت

خدا هزار بار بهم‌نشون داده ک هیچ کسی نیس فقط خودمم و خودت ولی تنهام نزاشته❤

2706