2737
2734
عنوان

ینی هیچ کدومتون کار خونه نمیکنید؟

514 بازدید | 30 پست

من مدرسه میرم در کنارش خون هم واقعا تمیز میکنم هر شب قبل خواب کل آشپز خونه تمیز میکنم کمدا همه تمیز 

مادرم زیاد اهمیت نمیده وقتی میگم هر چیزی بر میداری بزار سر جاش با دعوا میگه منت میزاری یا میگه حالا خوبه یه روزه داری کار میکنی دیگه نمیخام انجام بدم وقتی اینجوری جواب میگیرم

سخت نگیر

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من‌ خیلی حساسم فک کنید من حساس با مامانم و بابام داداشم اصلا رعایت نمیکنن نمیدونم چکار کنم چندین بار شده دعوام شده باهاشون یا چندین روز اصلا تمیز نکردم ولی خوب وافعا تحمل کثیفی ندارم مرتب میکنم پشت سرم همه چی بهم ریخته هست دوباره 

2731
من مجرد بودم اینجوری بودم  مدرسه میرفتم همین شکلی مدرسه تموم شد بیشتر شد کارام . الانم ک ازدواج ...

اون اشکالی نداره اینکه پدرت در میاد و میگی هر چیزی سر جاش بزار و یه چرتی میگن آدم میسوزه

من‌ خیلی حساسم فک کنید من حساس با مامانم و بابام داداشم اصلا رعایت نمیکنن نمیدونم چکار کنم چندین بار ...

چکار کنیم توروخدا 

مادرم اصلا اهمیت نمیده موندم این همه سال چجوری خونه داری کرده

من لذت میبرم از کار خونه. گاهی تمیز میکنم و ذهنمم انگار با خونه مرتب میشه. حس خوب بعدشو دوست دارم

ایندفعه ریسک میکنم. قول میدم. هر چی شد شد... مهم اینه که پشیمون نشم از انتخاب هایی که نکردم بخاطر ترس و تنبلی...                                                                                                                                                   ماورای باور های ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما،آنجا دشتیست فراتر از همه تصورات راست و چپ و تورا آنجا خواهم دید!
2740
اون اشکالی نداره اینکه پدرت در میاد و میگی هر چیزی سر جاش بزار و یه چرتی میگن آدم میسوزه

گلم زندگی متاهلی هم همینطوریه 

از الان صبر رو تمرین کن

با صبر و محبت جمع کن تا بعدا اذیت نشی

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
چکار کنیم توروخدا  مادرم اصلا اهمیت نمیده موندم این همه سال چجوری خونه داری کرده

عزیز جان دستت درد نکنه که به مادرت کمک میکنی، ولی صبوری کن، اینهمه سال ایشون خونه داری کرده، یه مدتم شما. 

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.

چه جالب، من برعکس شما بودم مامانم همش میگفت تروخدا حداقل وسایل خودتو جمع کن😅 شمام انقدر حساسیت به خرج ندین به آشپزخونه و اینا کار نداشته باشین اتاق خودتون و وسایل خودتونو مرتب کنین

من مجرد بودم اینجوری بودم  مدرسه میرفتم همین شکلی مدرسه تموم شد بیشتر شد کارام . الانم ک ازدواج ...

منم از همون اول همه کارا رو میکردم، الان تو خونه بجه هام و شوهرم کوچکترین کمکی بهم نمیکنن فقط میخورن و میخابن

2706