2737
2739

و نای تلاش ندارم تنها ارزوم اینه ازشون دور دور دور بشم هرروز اشکم در میارن تو این خونه شدم مرده متحرک افسرده و داغون امروز انقدر گریه کردم از خدا خواستم خودش کمکم کنه دیگ نمیکشم میترسم اخر نتونم دوام بیارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب چرا آزارت میدن دردشون چیه آتو دستشون دادی؟

نه مامانم پسردوست از بچگی با من پدرکشتگی داشت منو رقیب میدونه نه خ‌دش محبتی بهم کرده اگه ببینه بقبه هم میکنن یکار میکنه دعوا بینمون راه بندازه 

2740
چجوری میخای مستقل شی؟ خونه هم بگیری؟

دارم برا کنکور میخونم ک شهر دیگ قبول بشم برم دانشگاه همون جا هم کار کنم اما انقدر اذیتم میکنه  با این اوضاع چجوری درس بخونم

نه مامانم پسردوست از بچگی با من پدرکشتگی داشت منو رقیب میدونه نه خ‌دش محبتی بهم کرده اگه ببینه بقبه ...

وا خدا اگ از بچگی اینطور بوده ک‌الان اصن حرف روش تاثیری نداره ..بگو حالا صب کن ببین پیرا و عروسا چ گلی ب سرت میزنن دختره که ب دردشون میخوره

دارم برا کنکور میخونم ک شهر دیگ قبول بشم برم دانشگاه همون جا هم کار کنم اما انقدر اذیتم میکنه   ...

باهاشون حرف نزن 

اتاق باش بیشتر

تمرکزت بزار رو درست 

بحث با اونا ب هیچا نمیرسه

اگ میتونی روانشناس برو کمک میکنخ

باهاشون حرف نزن  اتاق باش بیشتر تمرکزت بزار رو درست  بحث با اونا ب هیچا نمیرسه اگ میتو ...

بحث نمیکنم اون شر بپا میکنه به هر ترفندی که شدهبروبخون راجع به مادران خودشیفته از خدا میخوام تو همین دنیا جواب کاراش پس بده

بحث نمیکنم اون شر بپا میکنه به هر ترفندی که شدهبروبخون راجع به مادران خودشیفته از خدا میخوام تو همین ...

مطمعنی مادر واقعیته؟

ببین خودتو بزن ب بیماری بزن ب قش کردن 

ب حال بد در حدی ک ببرنت بیمارستان  بزار نگرانت بشه ب خودش بیاد 

2706