2733
2739
عنوان

خانما شما باشید میرید سرکار؟

186 بازدید | 24 پست

اول از همه بگم که ما خارج از شهریم اینجا کار اداری یا دفتر بیمه یا منشی اینچیزا وجود نداره که بخوام برم کار اداری تا شهر هم خیلی راهه نمیتونم برم.

مغازه نان و شیرینیه مثل نان سحر شلوغ و بزرگه چون اینجا فقط همین یدونه مغازه هست.

حقوق ماهی ۳ و نیم ساعت کاری ۵ ساعت.

روزانه ۱۰ هزار هم باید کرایه بدم.

از یه طرف میگم برم سرکار از هیچی بهتره،از یه طرف میگم حقوقش حتی پول یه گرم طلا هم نمیشه نرم بشینم خونه سنگین ترم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کار فقط برای پول نیست کار بهت انگیزه میده سرحالو شادابت میکنه

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
2728

اگه خرج نکنی ماهی ۳تومن پس‌انداز میکنی که به نظرم رقم خوبیه اگه میتونی بری پس برو یه روزی حتما به دردت میخوره

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
2740
وضع مالیمونم معمولیه نه اونقدر بی پولیم که این ۳ و نیم نباشه لنگ بمونیم نه اونقدر پولدار که ۳ و نیم ...

من باشم میرم 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2706