2733
2734

ماکارونی باید ایتالیایی پز باشه 😋

نه که بعد از آبکشی بذاری دوباره بپزه 😣 هم له و بد قیافه میشه هم افتضاح بدمزه 

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم

فرقشو راستش من نفهمیدم😬

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فرقشو راستش من نفهمیدم😬

دیدم بعضیا بعد از اینکه ماکارونی رو آبکش میکنن با موادش میزارن توی قابلمه دوباره بپزه نمیدونم واقعا چرا اینکارو میکنن وقتی انقدر بدمزه میشه

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم
2740

الان این بهتر از دم کشیدس؟؟ جذاب تره؟ 

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
خامه نیست گوشته 😟

🤣🤣🤣🤣خااااام نه خامه

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
2706