2733
2734
شما دلت میخاد طرف پدرتو بگیری اوکی مشکلی نیست ولی یکم فکر کن اگر قضه برعکس بود بازم میگفتی مقصر مادر ...

بله عزیزم هنوزم میگم عشوه های زن کار دست خیلیا میده حالا بزن کوچه علی چپ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بهش حق میدم

شانس مادرت با این بچه داشتن 💔🙁

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂

عزیزه دلم حرف شما درست چرا عشوه های مامانتون مانع از این نشده پدرتون طرف زن دیگه ای بره به نظرم ۵۰ درصد اشتباه رو پدر شما کرده یه مرد اگه بخواد هر طوری جلوی یه زن خودشو نگه میداره پس پدره شمام مقصره

صبر اوج احترام به حکمت خداست 
2740
زن عشوه خرکي نیاد مرد نمی‌ره سمتش

مرد اگه حیوون نر نباشه، شرف داشته باشه یه جو تعهد سرش بشه به زنش خیانت نمیکنه! چرا ماها با اینهمه نخ از مردای توی خیابون خیانت نمیکنیم؟ دفاع نکن از اینجور مردای لجن خب؟ 

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂

باشه قبول اون خانم مقصر اون زنه رو اصلا ترکوندی 

بعدی وجود نداره 

مرد اگر متعهد باشه زن هر کاری کنه نمیتونه با چشمم دیدم که میگم 

من دیدم مرد هولی که تو یه خونه وقتی زنش سفره شام رو جمع میکرده به دختر صاحب خونه هی چشمک که شماره بده دختره ناراحت شد رفت تو اتاق و دیگه بیرون نیومد مرده رفت سراغ یکی دیگه از زنای فامیل نه یکی نه دو تا از هید به بعد ۷  ۸ تاشو زنش فهمیده ببین چند تاشو نفهمیده 

متاسفم برای افکار زن ستیزت از قدیم گفتن کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو زده به خواب عمرا

آدما تو عصبانیت به اصالتشون برمیگردن...
مرد اگه حیوون نر نباشه، شرف داشته باشه یه جو تعهد سرش بشه به زنش خیانت نمیکنه! چرا ماها با اینهمه نخ ...

نه چون پدرشه اشکال نداره با عشوه از راه به در میشه انگار بچه گول میزنه

آدما تو عصبانیت به اصالتشون برمیگردن...
2706