2737
2734
عنوان

شوهرم چه بلوایی درست کرد و بعد...

211 بازدید | 16 پست

دیروز بهم گفت یه وسیله ای رو ب م بخرم.. یجور  خاصی از چسب بود لازم داشت.. منم عصر رفتم کلی گشتم و تا پیداش کردم و خریدم... شب اومد دید 

من یه کاربر قدیمی ام که قطع دسترسی شدم و حالا بعد مدتی دوباره با یه اسم دیگه اووومدم. دردهامو گفتم قبلا اما چون خدا رو دارم خیلی شاکرم .. اما شما برام خیلی دعا کنید....

بررسی گرد و خوند بروشور و بعد گفت این یه قطعه هم باید داشته باشه. چرا نگرفتی اونو... گفتم نگفتی تو  من نمی دونستم... 

گفت تو ندیدی قبلا من چطور ازش استفاده می کردم و بعد شروع کرد به حرفهای تکراری ش 

که چقدر خنگی و یکم به مغزت فشار بیار.. یبار هم نمی تونی درست انجام بدی و .. 

دیدم بچه هام دارن نگاه می کنن و مضطربن

من یه کاربر قدیمی ام که قطع دسترسی شدم و حالا بعد مدتی دوباره با یه اسم دیگه اووومدم. دردهامو گفتم قبلا اما چون خدا رو دارم خیلی شاکرم .. اما شما برام خیلی دعا کنید....

منم زدم به شوخی و ..‌دیدم ول نمی کنه گفت دیگه خسته شدم از دستت... 

کلا کوچکترین جیزی طبق میلش پیش نره یهو بهم می ریزه.. اختلال خودشیفتگی و پارانوئید و ‌.. همه رو با هم داره

منم گفتم خب دنبال یه بهانه بودی قهر راه بندازی که واسه امشب و پیدا کردی... دیگه اخم کرد و سکوت ... رفت خوابید... 

رفتم جعبه رو برداشتم بروشورها بخونم دیدم ته جعبه  اون قطعه که می گفت هست... 

ینی انگار خدا بهم بهشت و داده بود... بردم جلوش گفتم بیا تو جعبه بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان کسی نیست؟؟؟ برا خودوم  میمویسوم؟؟؟

2731

بگو جونم

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍
2740

حالا من میگم دیگه یا هستین یا نه.. فقط هر وقت خوندین نظرتونو بگین حتما که به نظرتون چکار کنم

.

.

اصلا چشمش و باز نکرد و به روی خودش نیاورد...  منم دیگه پاپیچ نشدم... 

رفتم با بچه هام گفتیم و خندیدیم و  و خوابیدیم.. حالا صبح پاشده خوشحال انگار هیچ اتفاقی نیفتاده

هی هم با من شوخی می کرد... 

البته که منم به روی خودم نباید می‌آوردم چون اگه ببینه من  ناراحتم کاری می کنه پشیمون بشم از ناراحتیم... پس منم بی خیال... تازه  اون جعبه رو که دید گفت دیشب آنقدر از رفتارت و ب خوردت با خودم ناراحت شدم آنقدر عصبی شدم  که ترجیح دادم سکوت کنم وگرنه گفتم بخوام عکس العمل نشدن بدم  دودمانی و به باد می دم....  

منم چون میشناسمش سکوتت..و ادامه ندادم...  ولی تو دلم مونده

چطور می تونه اتقدر حق به جانب باشه‌.. همیشه به من میگه خنگ.. یا حالا جدیدا مودبانه  میگه از مغزت استفاده نمی کنی عقل نداری فکر نمی کنی اشکال نداره من جای تو هم فکر می کنم... 

اونم جلوی بچه ها

ینی اون جمله که گفتم دنبال بهانه ای و بهانه امشب و پیدا کردی ... این برش آنقدر دردناک بوده که دودمان م و به باد می داد... 

یبار ماه پیش بخاطر اصرارم روی یه خواسته کاملا معقوله که بخاطر لج مخالف بود  برگشت گفت خودت و پدر مادرت و آتیش می زنم

خب دیگه‌ ختم بخیر شده. 

همیشه اینجوری ختم بخیر میشه... توهین و تحقیر می شنوم بهد هم تازه ادعا می کنه بزرگی کرده و بخشیده من و ... 

پس دل پر از حرف من چی

2706