2733
2739
عنوان

وای خودکشی ای خدا

744 بازدید | 46 پست

پسر 24ساله همسایمون که از یه دختر خوشش امده  دختره یع لاشیه یک بار اومد در خونشون بعد دیشب به پسره گفته نمی خواهد پسر هم قرص خورده الان فوت شد

انقدر خانوادش جیغ داد بیداد کردن مغزم دار میترکه حالت تهو دارم بدنم می لرزه چکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آخی!   چقدر این جوان ها عجول هستند ، شاید دختره یک هفته بعد پشیمون می شد و برمی گشت پیشش!

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

خدا رحمتش کنه حیف کردش خودشو برای آدم ...

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
2738

چرا انقد خودشکی با قرص برنج زیاد شده😣باید فروششو ممنوع کنن

از سال ۹۶عضوم اما برای بار دهم با دهمین شماره تعلیق شدم چون حرف دلمو گفتم و به مزاج نینی سایت خوش نیومد(به کسی هم توهین نکردم)😂این دفعه سعی‌میکنم جلو خودمو بگیرم🙊

ای بابا🥺

چقدر سخته بچه بدنیا بیاری بزرگش کنی آخرش اینطوری خودشو بکشه

خدارحمتش کنه🥲

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

امروز تشییع جنازش بود؟ 

یه سری نی نی سایتیا اونقدرررر دوست داشتنین و مهربووون ک آدم دلش میخواد برشون داره جاشون کنه تو قلبش❤️یه سری نی نی سایتیام!هعییی💔🤧بیخیال اصلا نمیگم ولشون کن همون قبلیا رو عشقه🥳🥰😍
2706