2733
2739
عنوان

سزارین بیمارستان صارم

67 بازدید | 5 پست

دوستان میخوام تجربه خودمو در مورد سزارین در بیمارستان صارم بگم، سال 1400 سزارین شدم بعد حدودا 7ماه متوجه درد جای سزارین شدم تا اینکه با سونو متوجه شدنددر اسکار سزارین اندومتریوز جداری در داخل عضله رکتوس شکمی چپ مشاهده می شود و چسبندگی رحم به جدار قدامی شکم در این ناحیه مشهود است.علت این اندومتریوز در اسکار سزارین، کثیف کار کردن پزشک زنان هست و من نمیدونم چجوری با چه وجدانی این مدلی کار میکنند، کل زندگی منو تحت تاثیر گذاشته، هرماه با پریودی درد دارم بچمو نمیتونم بغل کنم یموقع پاش بخوره به شکمم واقعا درد وحشتناکی داره، برای درمان هم اسیر شدم، ی دکتر میگه دارو بخور یکی میگه ممکن حین برداشتن این اندومتریوز رحم خونریزی کنه مجبور بشن رحمتو دربیارن دیگه بچه دار نمیشی😔😔😔😔، یکی میگه بردارن ممکن دوباره رشد کنه،😔😔😔😔یکی میگه صبر کن 15 سال دیگه یائسه میشی، تا اون موقع باید دردو تحمل کنم؟!!! ،جراحی هم بکنم باید مثل سزارین چندماه مراقبت کنم؟!!!! الان قضاوت با شما😔😔، من از خانم دکترنیره سیدی مقدم نمیگذرم چون زندگیمو بهم ریخته و مسئولیت زایمان من در اتاق عمل با ایشون بوده، و اینکه این اندومتریوز فقط در اسکار سزارین من  هست و جای دیگه ای ندارم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731