2733
2739

همیشه بهش شک دارم ولی هیچوقت مدرک محکمی پیدا نکردم مثل یه چت یا یه آس ام اس .

چندوقت پیش دیدم با پیج فیکش یه دختره رو فالو کرده اول گفتم شاید غریبس یا حالا دستش خورده با پیج خودم پیج دختره رو دیدم فهمیدم همشهریمونه حالا شهرمونم یه شهر کوچیکه پس امکان ندارد یا ده نفری که شوهرم فالو کرده دستش خورده باشه اونم فالو کرده باشه باهاش حسابی دعوام شد گفتم از کجا میشناسیش چرا پیگیرشی؟

گفت همکارم بود قبلا اومد مغازم خرید همینطور با هم حرف زدیم گفتم چیکار می‌کنی و اینا اونم پیج اینستاشو داد بهم😐منم چون تو بدت میاد با پیج فیکم زدم آیدیشو😐

الان شما بودین این چرت و پرتارو باور میکردین؟

البته شوهرم چون کارش به خانوما ربط داره ازین داستانا باهاش زیاد دارم

زیبای حقیقی اسم یه سریال هست اعتماد به نفس کاذب ندارم  

تاپیکا یکی درمیون خیانت شوهر و هرزگی شوهر و هیزیه شوهره

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

امروز همه تاپیکا مال خیانته 

متاسفم واسه نرای بیشرفمون چتونه آشغالا زن خودتون چی کم داره بیشعورااا آخه چتونه شماهااا چقد زمونه بد شده خدایا خودت کمک کن هعیی 

زنی از تبار کُرد✌️👑کرمانشاه✌️👑شیته گیان🤪هر مردی که توی نی نی سایت باشه جای خواهر ما حساب میشه😉😂
2738
نمیگم کار درستی میکنه اما خیلی مهمه شما چجور برخورد میکنی

بببخشید عزیزم باز ما خانم رو یک جورایی موثر می‌دونیم و میگیم مهم اینه که تو چطور برخورد می‌کنی از این زاویه بهش نگاه کنیم اگه همین خانم به یک آقا پیام داده بود فالوش کرده بود از طریق پیج فیک و شوهرش دنیا رو روی سرش خراب می‌کرد جالبه وقتی هم که یک آقا میره ازدواج مجدد می‌کنه باز همه آدما بهش میگن خانوم احتمالاً مشکل از تو بوده حتماً برای شوهرت کم گذاشتی چرا تو جامعه ما همیشه زن مقصره

خودت باش مگه خودت چِشِه 😊😊😊