2737
2734
عنوان

یه معلمی گفت دلم برات میسوزه

429 بازدید | 17 پست

من دانشجو معلمم امروز بیرون بودم یه زن ک معلم بود بهم گفت دلم برات میسوزه معلم شدی 😑

ذهنم خیلی درگیر شده ینی تو انتخابم اشتباه کردم ؟

حتی اگه گذشته رو هم پاک کنی بازم رد باریک زخم می مونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برا خانما شغل خوبیه ولی برای آقایون که مسئولیت یه خانواده رو دوششونه اصلا خوب نیست حقوقش کمه ب سختیش نمی ارزه

از سال ۹۶عضوم اما برای بار دهم با دهمین شماره تعلیق شدم چون حرف دلمو گفتم و به مزاج نینی سایت خوش نیومد(به کسی هم توهین نکردم)😂این دفعه سعی‌میکنم جلو خودمو بگیرم🙊

چقدر سایت دانشجو معلم داره 🤪 منم دانشجو معلمم اگر علاقه داشتی اومدی این رشته چرا باید تصمیمت نادرست باشه 

گر قیامت قصه باشد پس کجا جویم تورا ؟! 🖤 دختری که عاشق شعره 🐥 الانم یه نینی ناز داره بزرگ می‌کنه 🤱 
2738

راه سحتي هست

همه مشاغل سختي دارن

ولي معمولا طرف حسابت چند تا ادم محدود و مدت موقت هست اما مدارس كلي دانش اموز و والدين و مدير و معاون…. و ب مدت طولاني چند ماه و هر روزم چند ساعت طولاني

حقوق هم كم

نه عزیزم قضیه اینه که آدمیزاد ناشکر هست و هیچکی از شغلش راضی نیست

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟

خواسته بگه راه سختی درپیش داری 

دل سوزاندن نداره 

میتونست بگه عزیزم اگر عاشق شغلت هستی راحت طی میشه 

اما اگر فقط، برات حرفه هست و منبع درآمد، سختی هاش بیشتر حس میشه 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 

انگیزتو از دست نده تو دانشجویی حقوق کمه آدم کم میاره ولی من امسال دومین ساله تدریسمه حقوق رفته بالا کیف میکنم است واریز میاد از طرفی ، کلی تایم آزاد داری میتونی بری باشگاه، ادامه تحصیل کنی،تدریس خصوصی برداری.ووو

وزن شروع ۸۰ وزن فعلی ۷۷ وزن هدف ۶۵.
معلمی عشق میخواد فقططط عشق باید عاشق کارت باشی.مث من من خیلییی بچه ها رو دوس دارم اگر عاشق کارتی و ح ...

بچه های شهر اذیتتون نمیکنن؟ 

من روستا درس میدم بچه هام خوبن مودب و ارومن ولی بازم گاهی زبون درازی و قدبازیشون رو دارن ک این ویژگیشون معصومیتشون رو کم میکنه و درنتیجه علاقه منم کم میشه

میخوام انتقالی بگیرم میترسم با بچهای شهر نتونم سر کنم 

کورد نیستم :) 
2706