2737
2739

ببینید من امشب حالم بده 

ی اتفاقاتی افتاد باعث میشه نامزد سابق که منظور همون فردی هست که به منظور ازدواج با هم آشنا میشید 

رو دیدم 

از طرف دیگه ای حس میکنم اشتباه کردم فرصت رو ازش گرفتم و نذاشتم عقد کنیم 

هیچی حالم رو خوب نمیکنه جز حرم کاش نزدیک مشهد بودم کاش 

حالا که مشهد نمیشه فردا تنها می‌خوام برم قم

با ماشین خودم میرم 

۴ ساعت راهه 

می‌خوام شب تو حیاط حرم جمکاران بمونم برای ی دختر تنها امنه ؟

دست از طلب ندارم تا کام من برآیدیا تن رسد به جانان یا جان ز تن برآید😏😬💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

حالا که ماشین داری یه پتو هم ببر شب ممکن سرد بشه

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 

التماس دعا

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

اره .برو حرف ب نیت برگشت نادعلی بخون و هر بار میخونی آخرش نیتتو بگو ب نیت بازگشت فلان زاده فلان ب خودت اسم مادرت  نیتت بگو ۱۴ بار بخون و بعد بلافاصله‌ صلوات بفرس نیتتو بگو صدا قلبت بهش میرسه و ممکن برگشته قبل از غروب افتاب بلشه و حتما جای سر باز مث حیاط. هر بار خوندی فوت کن ب اسمون نیتت تو 

اگ تونستید حرم سیدالکریم بیاید فردا وفاتشون هست ثوابش مثل زیارت کربلاست

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2706