2733
2739
عنوان

تو بچگی از چه وسیله ای میترسیدی

| مشاهده متن کامل بحث + 59353 بازدید | 1620 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عاشق شیلا بودم 😁

آره خوب بود

ولی اون پیرمرده خیلی بد بود واقعا میترسیدم ازش😂

آرمان ما آزادیِ توست🇵🇸                    برگرد که بر بهارمان می خندند                 یک عده به حال زارمان می خندند                                 آنقدر نبودنت به طول انجامید                                         دارندبه انتظارمان می خندند:))💔💔              دل پر زخم زمین گفته کسی می آید....زده فریاد که فریاد رسی می آید...🌙ای شمس عالمی که قمرشد فدائیت...هرکربلا رسیده نشد کربلائیت🌙...درون من قبریست که تخت خواب من است..مرا به جای به خاک،به خواب بسپارید ...گربه دولت برسی مست نگردی مردی...گربه ذلت برسی پست نگردی مردی...اهل عالم همه بازیچه ی دست هوس اند...گر تو بازیچه ی این دست نگردی مردیبُگذر،بُگذار،بُگذردروزهایی که روزمانیست..روزگاری روزماهم میرسد...همچوخورشیدبه ذرات جهان قسمت کن...گرنصیب توزگردون همه یک نان باشد...ودرآخرنه رنگی باقی می ماندونه نژاد،آنچه باقی می ماند انسانیت توست...چون ایران نباشد تن من مباد🇮🇷 اللهم عجل لولیک الفرج💝 یا الله❤️اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💗💞
2728
آفرین به اراده ت الان این کار میکنی یا قبلا

الان به قوی بودن و جسور بودنم‌ منو اطرافیان میشناسن‌.

انگار یک سری خصوصیات آدمیزاد ژنتيکي  هست.‌خواهرام اینطور نبودن اصلا.

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
2738

100 هزار تومان هدیه فقط با ثبت نام در صرافی ایرانی  OMPFINEX .(لطفا تا انتها بخونید)

100 هزار تومان هدیه برای ثبت نام قابل برداشت است.

ثبت نام غیر حضوری بدون هیچ مبلغی

اگه میخاین هدیه 100 هزار تومان بگیرید هنگام ثبت نام کد معرف میدید ، کد معرف  4XIBJGBGZ به همین صورت وارد کنید(حرف سوم آی ( i )  بزرگ انگلیسی هست).

برنامه OMPFINEX (او ام پی فینکس) رو از بازار یا مایکت یا گوگل پلی دانلود کنید و ثبت نام رو انجام بدید.

کلا تایم افتتاح حساب 4 دقیقه بیشتر طول نمیکشه

❌حتما کد معرف  4XIBJGBGZ  به همین صورت وارد کنید(حرف سوم آی ( i )  بزرگ انگلیسی هست) تا هدیه بهتون تعلق بگیره.❌

۱_برنامه OMPFINEX رو نصب کنید

۲_سپس وارد برنامه شوید و کد معرف  4XIBJGBGZ  به همین صورت وارد کنید(حرف سوم آی ( i )  بزرگ انگلیسی هست) و ثبت نام رو انجام بدید.

در صورت وارد نکردن کد معرف, هدیه بهتون تعلق نمیگیره.

پس از پایان ثبت نام 100 هزار به شما و 100 هزار به من هدیه میده.

وقتی ثبت نام کردین خودتون میتونید با کد معرف خودتون,اعضای خانواده رو هم ثبت نام کنید و به ازای هر نفر 100 هزار هدیه به هرکدومتون میده.

اگر سوالی بود درخدمتم

الان به قوی بودن و جسور بودنم‌ منو اطرافیان میشناسن‌. انگار یک سری خصوصیات آدمیزاد ژنتيکي  هست ...

چه جالب مشااله بهت

من از آسانسور و فضای بسته میترسم، هنوزم که هنوزه سعی میکنم سوار شم تا عادت کنم دقیقا نود منصرف میشم از پله میرم

2706