2737
2739
عنوان

تو بچگی از چه وسیله ای میترسیدی

| مشاهده متن کامل بحث + 59353 بازدید | 1620 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم ب مامانم قبلا حرفشو باز کردم گفتم قضیه ش چی بود  گف یجا دست ینفرو قط کرده بودن انداخته بود ...

دقیقا منم همین داستانو شنیدم

دخترخالم برام گفته بود. میرفتم دسشویی همش نگاهم به چاه دسشویی بود، زهره ترک میشدم

من از صدای رعدو برق فکر میکردم الان خونه خراب میشه میریزه رو سرمون. از شهاب سنگ یه شب اخبار میگفت شاید بخوره به زمین خواهرم میگفت تا صبح همه می‌میریم منم از ترس خوابم نمی‌برد آخرش خوابم برد صبح بیدار شدم دیدم زنده ام. از جنگ هم میترسیدم همش خواب جنگ میدیدم

2740
من از صدای رعدو برق فکر میکردم الان خونه خراب میشه میریزه رو سرمون. از شهاب سنگ یه شب اخبار میگفت شا ...

از این دسشویی قدیمیا هم میترسیدم که عین قیف بود البته خداروشکر خودمون نداشتیم ولی فامیلو همسایه داشتن😥

پر مرغ جهانی شد  پستای قبل هم گفته شد

دقیقا انقد میترسید حیغ میزد وقتی میدید 

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
دهنت سرویس  من رو همه کراش بودم 🤣

منم وقتی بزرگ شدم کراش زدما😐🤣🔪

ولی اون موقع خیلییی کوچیک بودم مثلا کلاس اول دبستان 

همون قدر باش که هستن برات🌆(سارن)تنها اسلحه صلح تفنگ اب پاچاست🔫( شایع)نزار تویه دلت سردی بشینه گل من🥀(خلصه)پخش و پلا تویه ذهن منی🧠(معین z)دلم تنگه واسه تو ارع شدیداً مثل تو ارع ندیدم(آرمینم)😻سلامتی عشقم بی معرفت ولم کرد سلامتی اونی که تنها هندلم کرد😌(تاک دوون)لیلا لیلا آهای فرشته مغرور(الجان)😈هر دفعه میگذره الکله میپره(امین)🍻برچی اوضارو پیچیده کنیم دوسم داری منم میخوامت کلی(تی ام)🫶
2706