2737
2734
عنوان

تو بچگی از چه وسیله ای میترسیدی

| مشاهده متن کامل بحث + 59350 بازدید | 1620 پست
منم مثل توم اگه پتو روم نباشه نمیتونم پاهامو دراز کنم میترسم اگه نکشم یه موجودی از پاهام منو میکشه س ...

🤣🤣🤣🤣با اجازت من دو تا بچه دارم ولی باز این ترسه هست از گرما میپزم ولی پتو رو میکشم رو پام 🤣🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای من از سوراخ لوله بخاری میترسیدم همش میگفتم الان یه دست خونی میاد بیرون😐 یه توالت هایی بود قدیما تو شهرهای کوچیک و یا توالت های بین راهی اینا کاسه توالت نداشتن و فقط یه سوراخ بود واااای اونا خیلی بد بود  

2738
🤣🤣🤣منم روی پاهام پتو میکشم چون خیلی میترسم خنده داره از گرما بپزم هم باید پتو رو پاهام باشه 🤣🤣

دقیقا الان ک۳۰سالمه این عادتو دارم حتمابایدپتوروپاهام باشه ک نشأت گرفته از ترسا بچگیمه😂😂😂😂😂

از تلویزیون🥴 به ویژه وقتی کسی خونه نبود.

فکر کنم فیلم حلقه بود دیده بودم که یه زنه از تو تلوزیون میمومد بیرون کلا باعث ترسم شده بود.

از دستشویی چون شنیده بودم یه دست تو مدرسه از تو چاه بیرون اومده.کلا خیلی ترسو بودم همش جس می کردم دور و برم پر از جنه که الان میاد سراغم. یکسره حواسم بود موهامو هم بیارم جلو که پشتم نمونه یه وقت نیان سراغم.

خلاصه از من ترسوتر وجود نداشت😁😁

2706