2737
2734
عنوان

تو بچگی از چه وسیله ای میترسیدی

| مشاهده متن کامل بحث + 59347 بازدید | 1620 پست

خودم یادم نیست ولی میگن از جارو برقی😐😂

ی همسایه داریم هنوز ک منو بعد سالها میبینه میگه جارو برقی بذارم رو سرت ؟

دوام‌الحال‌من‌المحال🌱هیچ حالی دائمی نیست رفیق❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

يكي از ايي بيي ( ميگفتن بچه ها رو ميدزده)Ayi  Bayi عمه هاي ميگفتن شلوغي كني مياد 

اتاقم يه پرده داشت كه پشتش وسايل و كتابخونه بود از اون پشت پرده خيلي ميترسيدم 

يكي هم از چادر سياه كه شبيه يه كوه سياه بزرگ بود اگه جايي پهن بود .. 

رخت آویز خونمون 🫣 شبها سایه اش می افتاد رو دیوار اتاق  من انگار یه مرد با کلاه اونجا ایستاده ...

خدا دلتو شاد کنه چقدر خندیدم یادبچگی خودم افتادم گه چطوری از چاه دسشویی میترسیدم همیشه نیم خیز بودم باید یکیم پشت در میومد باهم حرف میزد تا نترسم همش فکر میکردم یکی که شبیه اسکلته میاد بیرون یا با دستش میکشم تو تا اول دوم راهنمایی میترسیدم

🤣🤣🤣منم روی پاهام پتو میکشم چون خیلی میترسم خنده داره از گرما بپزم هم باید پتو رو پاهام باشه 🤣🤣

منم مثل توم اگه پتو روم نباشه نمیتونم پاهامو دراز کنم میترسم اگه نکشم یه موجودی از پاهام منو میکشه سمت خودش یه بچه هم دارما اما خب میترسم هی پتو رو میندازم رو پاهای بچه م اینم میگه مامان گرمه میگم نه باید بکشی

از چهره‌ش ، بوش ، حتی از کسی که بهش دست زده هم میترسم و کناره گیری میکنم. میگم ترس چون از چندش بودن ...

وای عزیزم اولینبارمیشنوم همچین چیزیو

♥ لطفا در حقم دعاکنید امسال به شغل دلخواهم برسم اجرتون با خدا و سیدالشهداالسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهرا صل الله علیک یافاطمه(س) 

از در زدن😂💔

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 
تخمه خربزه  ما اونا رو بو میدیم با نمک 😂

تو بچگی کابوس من بود نمیدونم چرا؟🤣مامان منم بو میداد تو خواب 7پادشاهم بودم صدای شکستن تخمه که میشنیدم مثل قرقی از جام میپردم که نکنه یه وقت از دست کسی بپره بخوره بهم.آخه بگو زن تاحالا تخم خربزه چندنفرو خورده که تو دومیش باشی🤣🤣🤣

مُردَم اَندر حسرت فهم درست/این که میگویم به قَدر فهم توست...
2706