2733
2734
عنوان

تو بچگی از چه وسیله ای میترسیدی

| مشاهده متن کامل بحث + 59527 بازدید | 1620 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از باد کردن بادکنک میترسیدم هنوزم فوبیا دارم که تو صورتم بترکه

از خروس و مرغم میترسیدم پسر خالم دور حیاط با خروس میوفتاد دنبالم

💜💜سر کلاس استاد گفت: پشت یک مرد موفق یک زن بوده..یکی پرسید:پشت یک زن درمانده و بی پناه چه کسی بوده؟ ــــ استاد به بهانه ای کلاس را ترک کرد! اما همه جوابش را می دانستیم:  ««یک نامرد»» 🙃
2731

یه بار بچه بودم رفتم توالت عمومی یه شهربزرگ دیدم یه چیزی بالا سرم اویزوونه کشیدمش یه صدای رعدو برقی پیچید منم ترسیدم فکر کردم گندکاری کردم در بی صاحابم باز نمیشد🤣بعد به زور باز کردم پیش مردم عادی راه رفتم ولی وقتی پامو از توالت بیرون گذاشتم مثل جت فرار کردم

من از خواب کامیون میترسیدم تقریبا این مدلی بود   . حتی خواب میدیدم بدون راننده هرجا میرم دنبال ...

وای😪

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
رخت آویز خونمون 🫣 شبها سایه اش می افتاد رو دیوار اتاق  من انگار یه مرد با کلاه اونجا ایستاده ...

من از چاه توالتایی که تو  روستاها بودن که انگار به مرکز زمین وصل میشدن😫😁هر وقت می رفتیم روستا کلی از دست شویی ها شوند می ترسیدم البته الان دیگه کلی با کلاس شدن

من از کسانی که چشم هاشون ژاپنی کره ای بود میترسیدم تو کوچه مون بودن میدیدم تو کوچه یکسره جیغ و گریه وحشتناک داشتم شببم خواب نداشتم خیلی دوس داشتم خونمون جابجا کنیم .تا اونا رفتن اسم یکیشون زرین بود تا میگفتن زرین  امده کوچه نمیدونیم چرا من میرفتم اتاق روتخت خودم خوابم میبرد........

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
دقیقا از چی پیاز میترسی؟

از چهره‌ش ، بوش ، حتی از کسی که بهش دست زده هم میترسم و کناره گیری میکنم.

میگم ترس چون از چندش بودن و بدم اومدن یه پله بالاتره ، دوسه بار برای اینکه بهم ثابت کنن الکی میگم و کلاس می‌ذارم پرت کردن سمتم تا سکته رفتم 

2706